d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev13456765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 04:33pm
Quote (josheide @ May 29 2010 11:30pm)
Úgy indult a topic, hogy kinek a birtokában van...

ha csórtad az már úgy érdekesebb... dehát Fezmin a döntőbíró.


Tök mind1, had legyen legalább itt az ő neve alatta, ha a valóságban esetleg nincs is így. ( nn spam, flame ebben a topicban plz )

Vagy egyszerűen ne szavazzatok rá, ha nem érzitek jogosnak.

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:38pm
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 29 2010 04:39pm
[x] fezmin
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 29 2010 04:39pm
gyerünk gyerünk, eddig csak egy szavazatot kaptam, az is érvénytelen jelen pillanatban ^^
Hallod Zizi? :D

de azért köszi <3
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 04:41pm
Quote (banyek @ May 29 2010 11:39pm)
gyerünk gyerünk, eddig csak egy szavazatot kaptam, az is érvénytelen jelen pillanatban ^^
Hallod Zizi? :D

de azért köszi <3


Nem érvénytelen, csak ha egymás után több nevet ír valaki akkor az elsőt fogom figyelembe venni ( Béla, Feri, Hugó = Béla win )

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:41pm
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 29 2010 04:41pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 23:33)
Tök mind1, had legyen legalább itt az ő neve alatta, ha a valóságban esetleg nincs is így. ( nn spam, flame ebben a topicban plz )

Vagy egyszerűen ne szavazzatok rá, ha nem érzitek jogosnak.


lehetne ilyen összesítő post olykor-olykor,hogy tudjuk mi az állás :)
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 29 2010 04:42pm
Quote (IvOjoGhuRT @ May 29 2010 11:41pm)
lehetne ilyen összesítő post olykor-olykor,hogy tudjuk mi az állás :)


Ne legyen az korruptabbá tenné a dolgot imo.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 29 2010 04:43pm
Quote (TeXxas @ 29 May 2010 23:42)
Ne legyen az korruptabbá tenné a dolgot imo.


miért?

én spec leszarom ki győz, de az állás érdekel :D
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 29 2010 04:44pm
Quote (IvOjoGhuRT @ May 29 2010 11:43pm)
miért?

én spec leszarom ki győz, de az állás érdekel :D


Mert ha valaki akit szeretnek pl a subon kevés szavazattal áll, arra szavaznak etc... és izgibb ha a végén derül fény mindenre imo. ;o

Amúgy Fezmin ha a régi szigedet nevezed amivel én is próbálkoztam imo autowin lenne, legalábbis nálam biztos. :P


This post was edited by TeXxas on May 29 2010 04:46pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 29 2010 04:47pm
Quote (TeXxas @ May 29 2010 11:42pm)
Ne legyen az korruptabbá tenné a dolgot imo.


wtf
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2010 04:48pm
túl sok van ami tetszik, pl nerz, josheide, redeyes, bajcli

: (
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456765Next
Add Reply New Topic New Poll