Quote (josheide @ May 29 2010 11:30pm)
Úgy indult a topic, hogy kinek a birtokában van...
ha csórtad az már úgy érdekesebb... dehát Fezmin a döntőbíró.
Tök mind1, had legyen legalább itt az ő neve alatta, ha a valóságban esetleg nincs is így. ( nn spam, flame ebben a topicban plz )
Vagy egyszerűen ne szavazzatok rá, ha nem érzitek jogosnak.
This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:38pm