d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 01:48pm
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 21:46)
kár, hogy nem látszik a bimbije

ja meg stock jól jönne


gallerymben valaki postolta, hogy szerinte látszik
a stock meg ugyanaz csak nincs elsmudgeolva a háttér
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 28 2010 01:52pm


nevezem ezt is
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 01:53pm
Quote (Ad4mz @ 28 May 2010 21:38)
http://s302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/

akármelyikkel nevezek

de a favorit az akkor is viconia marad :wub:
http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/viconia2.jpg


a Fear and loathingos sig nagyon epikus
el/oda adod? :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 01:54pm
Quote (zenebuddhizmus @ 28 May 2010 21:53)
a Fear and loathingos sig nagyon epikus
el/oda adod? :D


vigyed
most nincs erőm/időm/kedvem ráírni a neved

de megoldod úgyis :-d
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 01:54pm


ezt nevezem
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 01:55pm
Quote (Ad4mz @ 28 May 2010 21:54)
vigyed
most nincs erőm/időm/kedvem ráírni a neved

de megoldod úgyis :-d


<3
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 01:55pm
Na látom gyűlnek a versenyzők! ^_^

A szavazást úgy képzeltem el, hogy miután az új topicba beszúrtam az összes linket, a hozzájuk tartozó versenyzők jsp-s nick nevével,
Mindenki átnézegeti, ha még nem biztos a döntésében, aztán ír egy nevet. ( Kommentelheti is akár, hogy miért pont az nyerte el a tetszését. :) )

És én úgy gondoltam, hogy a fair play nevében, illetve az elfogultság bizonyos mértékben történő kiszűrése érdekében, senki nem szavazhat a sajátjára. :)

Vasárnap 00:01-kor nyílik majd a verseny topic! :)

This post was edited by Fezmin on May 28 2010 01:55pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 01:56pm
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 21:55)
Na látom gyűlnek a versenyzők! ^_^

A szavazást úgy képzeltem el, hogy miután az új topicba beszúrtam az összes linket, a hozzájuk tartozó versenyzők jsp-s nick nevével.
Mindenki átnézegeti, ha még nem biztos a döntésében, aztán ír egy nevet. ( Kommentelheti is akár, hogy miért pont az nyerte el a tetszését. :) )

És én úgy gondoltam, hogy a fair play nevében, illetve az elfogultság bizonyos mértékben történő kiszűrése érdekében, senki nem szavazhat a sajátjára. :)

Vasárnap 00:01-kor nyílik majd a verseny topic! :)


pedig akkor kapnék egy szavazatot
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 01:57pm
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 21:55)
Na látom gyűlnek a versenyzők! ^_^

A szavazást úgy képzeltem el, hogy miután az új topicba beszúrtam az összes linket, a hozzájuk tartozó versenyzők jsp-s nick nevével,
Mindenki átnézegeti, ha még nem biztos a döntésében, aztán ír egy nevet. ( Kommentelheti is akár, hogy miért pont az nyerte el a tetszését. :) )

És én úgy gondoltam, hogy a fair play nevében, illetve az elfogultság bizonyos mértékben történő kiszűrése érdekében, senki nem szavazhat a sajátjára. :)

Vasárnap 00:01-kor nyílik majd a verseny topic! :)


matracra szavazok
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 28 2010 01:57pm


<3 matrac :hug:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll