Na látom gyűlnek a versenyzők!

A szavazást úgy képzeltem el, hogy miután az új topicba beszúrtam az összes linket, a hozzájuk tartozó versenyzők jsp-s nick nevével,
Mindenki átnézegeti, ha még nem biztos a döntésében, aztán ír egy nevet. ( Kommentelheti is akár, hogy miért pont az nyerte el a tetszését.

)
És én úgy gondoltam, hogy a fair play nevében, illetve az elfogultság bizonyos mértékben történő kiszűrése érdekében, senki nem szavazhat a sajátjára.

Vasárnap 00:01-kor nyílik majd a verseny topic!
This post was edited by Fezmin on May 28 2010 01:55pm