d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 26 2010 12:42pm
Szerintem lódarázs.Tudom,hogy még nem mondta senki

Az első képet használnám háttérnek ha nem baj :)

This post was edited by Ghostmasterq on May 26 2010 12:43pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 01:01pm
Quote (Ghostmasterq @ 26 May 2010 20:42)
Szerintem lódarázs.Tudom,hogy még nem mondta senki

Az első képet használnám háttérnek ha nem baj :)


Nyugodtan, bár rendkívüli módon el lett mosva a rossz beállításnak köszönhetően. :c
Quote (Sup3RN0Va @ 26 May 2010 20:39)
Lódarázsnak hívják MO-n
a méretéből és a piros fej-tor részről lehet felismerni...


yy, t4i. :)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 26 2010 01:02pm
poharat ráteszed, alá papír és kidobod

mindig az erőszak :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 26 2010 01:05pm
Gondolom írták már, de ha nem: lódarázs. Annyit hozzátennék, hogy 5-6 lódarázs-csípés leterít egy felnőtt férfit, szóval kurvaóvatosan vele. Ha valahol megjelenik egy, könnyen ott terem több is, és ha egyikkel agresszíven lépsz fel, durván betámadnak.
Ha találsz fészket, még viccből se menj neki kemotoxal. Én 2 fekete tubusos mortein (vs csótány...) + vakolókanállal harcoltam le 10 darabot nyáron, mert betonozás közben megostromolták a garázsunk. Este fejeztük be a melót, közelben van fészkük, és jöttek a fényre. Hozzátenném, ~10. után magam mentem be, mert nem fogytak el, és kurvára agresszíven jöttek miután egyet agyonnyomtam.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 01:13pm
Quote (Oberon_os @ 26 May 2010 21:05)
Gondolom írták már, de ha nem: lódarázs. Annyit hozzátennék, hogy 5-6 lódarázs-csípés leterít egy felnőtt férfit, szóval kurvaóvatosan vele. Ha valahol megjelenik egy, könnyen ott terem több is, és ha egyikkel agresszíven lépsz fel, durván betámadnak.
Ha találsz fészket, még viccből se menj neki kemotoxal. Én 2 fekete tubusos mortein (vs csótány...) + vakolókanállal harcoltam le 10 darabot nyáron, mert betonozás közben megostromolták a garázsunk. Este fejeztük be a melót, közelben van fészkük, és jöttek a fényre. Hozzátenném, ~10. után magam mentem be, mert nem fogytak el, és kurvára agresszíven jöttek miután egyet agyonnyomtam.


Kösz az infót, sajnos nem ez volt az első eset. Erdő mellett lakunk, így elég nagy az esély, hogy a közelben van a fészek. Nyáron bringázás közben majdnem átgázoltam egy kb. két focilabda nagyságú kaptáron (nem tudom milyen volt)...
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 26 2010 01:14pm
méhecske
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 26 2010 01:15pm
Quote (ecneB @ 26 May 2010 20:13)
Kösz az infót, sajnos nem ez volt az első eset. Erdő mellett lakunk, így elég nagy az esély, hogy a közelben van a fészek. Nyáron bringázás közben majdnem átgázoltam egy kb. két focilabda nagyságú kaptáron (nem tudom milyen volt)...


Ha látsz többet egy helyen, ne kezdj nekik menni. Kurvára veszélyesek, rly. Ha házban (pl padlás), vagy nagyon a környékén vannak, a tűzoltóságnak kötelessége kiírtani őket, ingyé asszem. Szóval, csak óvatosan
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2010 01:16pm
Tök vicces topik. ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2010 01:18pm
Quote (TeXxas @ 26 May 2010 20:16)
Tök vicces topik. ^^


az lenne a vicces ha egy üveg burába zárnánk pár darab ilyen szépséggel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 26 2010 01:19pm
Quote (Inakwo @ 26 May 2010 21:18)
az lenne a vicces ha egy üveg burába zárnánk pár darab ilyen szépséggel


na az tényleg vicces lenne.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll