d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 02:55pm
Quote (josheide @ May 24 2010 10:54pm)
Azoknak akiknek még esetleg iskolva van (pl.: Greenday) jobb lenne a péntek.


nem nagyon tudok olyat,aki még úgy jár középiskolába,hogy nem érettségi időszaka lenne
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 24 2010 02:57pm
én is bennelennék valamiben!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 02:57pm
Quote (Rezs @ May 24 2010 10:57pm)
én is bennelennék valamiben!


széjelbasznám a picsád :blush:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2010 02:58pm
Quote (xGurke @ 24 May 2010 21:46)
szerda/csütörtök?


neeeee :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 03:00pm
Quote (Ad4mz @ May 24 2010 10:58pm)
neeeee :(


szombaton menni akarok normafára is :(
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 24 2010 03:03pm
Quote (Saenchai @ May 24 2010 08:57pm)
széjelbasznám a picsád  :blush:


tűrném :$
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 24 2010 03:10pm
Hm, ha valaki kiváncsi a pofámra lehet hogy én is elnéznék, bár szerdán szerenádozunk, csütörtökön programom van, szombaton reggel próbaérettségi, jövő héten meg már töri emelt szóbelim van, szóval elég szűkös :O Azért írjátok le hogy alakul.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2010 03:12pm
Rici látni szeretne.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 03:16pm
Quote (josheide @ May 24 2010 11:12pm)
Rici látni szeretne.


felejtse el.
akárkivel szívesen találkozom őt kivéve
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 24 2010 03:17pm
Quote (Saenchai @ May 24 2010 10:16pm)
felejtse el.
akárkivel szívesen találkozom őt kivéve


patkany
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll