d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 18 2010 06:09pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:08)
nincs mit tenni, rendőőőőrbácsiii !


globálisan leszel bannolva
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 18 2010 06:09pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:09)
Amúgy a kép a peaches and cream oldalán megtalálható,öhmm,akkor is sértem ?


az a szomorú, h nem esik le, h a csajtól idéztem :S
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 18 2010 06:12pm
behányok ide, hogy holnap könnyen megtaláljam a topikot

yo8
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jan 18 2010 06:12pm
miaza MÁLFÉLES?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:12pm
Quote (Megas_heroes @ 19 Jan 2010 01:02)
pedig reménykedtem hogy az a szőke bula a gicás képekről :(


Ő Nikolett,ő is írt szépeket :)
Quote (Hellmarch @ 19 Jan 2010 01:12)
miaza MÁLFÉLES?

másfél éves

Quote (Manana @ 19 Jan 2010 01:09)
az a szomorú, h nem esik le, h a csajtól idéztem :S


.deee csak már előtört bennem a szorongás a sok fenyegetéstől :(

tasziló szerintem editeld ki a képeket.Még a végén te is kapsz hasonló leveleket de legalább lajotól ha Vikitől nem is :)

This post was edited by banyek on Jan 18 2010 06:16pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 18 2010 06:15pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 01:09)
Amúgy a kép a peaches and cream ,a mellesleg és a programmagazin oldalán is megtalálható,öhmm,akkor is sértem ?


ezt a játékot elvesztetted
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:16pm
Quote (Aston @ 19 Jan 2010 01:15)
ezt a játékot elvesztetted


i lost the game

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 18 2010 06:16pm
erre mar egyszeruen nem tudok mit irni

egy vicc h egyaltalan valaszoltal a levelre, de kb te kersz meg tole bocsanatot es meg kulon info orat is tartasz neki

felulmulhatatlan vagy jozef
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 18 2010 06:18pm
Quote (Fej @ Jan 19 2010 12:16am)
erre mar egyszeruen nem tudok mit irni

egy vicc h egyaltalan valaszoltal a levelre, de kb te kersz meg tole bocsanatot es meg kulon info orat is tartasz neki

felulmulhatatlan vagy jozef


jozef.gif
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 18 2010 06:18pm
azért a válaszlevelet majd postold. felesleges ilyenekkel vitázni, úgy is úgy érzi majd, hogy ő oltott be téged, befostál, csicska vagy... stb
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll