d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Miért Bántja Mindenki... > Bicebócát?
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 1 2010 01:06pm
Quote (hun_jozef @ 1 Jan 2010 20:04)
gica nem nyit napi húsz spamtopicot,nem cryol,fél éve nem is postolt szinte és alapjában véve normális témákat nyit csak ezt az ő stílusában teszi ami sokaknak lehet nem jön le.
Nem védeni akarom,pont nem,nem nekem kell itt megvédeni,védje meg magát csak tényleg nem értem miért van az hogy nyit egy aránylag értelmes tpicot és egyből megy a flame.
Biztos csinált anno hülyeségeket de ma mikor volt az? Több mint fél éve és ma már 2010 van tiszta lapokkal.


never
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 1 2010 01:11pm
felbasz hogy az első 20 post arról szól hogy "én nem bántom"

faszt nem

én is bántom

az oka egyszerű

idegesít. butának tartom.

ennyi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll