Quote (hun_jozef @ 1 Jan 2010 20:04)
gica nem nyit napi húsz spamtopicot,nem cryol,fél éve nem is postolt szinte és alapjában véve normális témákat nyit csak ezt az ő stílusában teszi ami sokaknak lehet nem jön le.
Nem védeni akarom,pont nem,nem nekem kell itt megvédeni,védje meg magát csak tényleg nem értem miért van az hogy nyit egy aránylag értelmes tpicot és egyből megy a flame.
Biztos csinált anno hülyeségeket de ma mikor volt az? Több mint fél éve és ma már 2010 van tiszta lapokkal.
never