d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 12 2009 12:58pm
Quote (inURFace @ Dec 12 2009 07:56pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tolsem tettem


:DDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

én a multkor vénába toltam a metilalkoholt, aztán levezettem 400al amszterdamba, hogy toljak néhány tonna gombát az arcomba

de kár volt, meg se éreztem geci :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 12:59pm
Quote (SperMan @ 12 Dec 2009 19:46)
jó én arra számítottam hogy meszkalin vagy lap vagy kóla vagy valami ilyesmit kell kipihenned, egy részegedést
4-5 óra alatt kilehet aludni azt már lehget is csavarni egy akkora varázspálcát amire még harry potter és ráparázna : D



100 fg-be kerül a barátságom bocs : (




: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Drogokat nem kell kipihenni. Én 8 óra maszív ketaminmámort, másnap még 2 óra droggal és iskolával kezeltem!
Softcore vagy!
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:59pm
Quote (Megas_heroes @ 12 Dec 2009 18:58)
:DDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

én a multkor vénába toltam a metilalkoholt, aztán levezettem 400al amszterdamba, hogy toljak néhány tonna gombát az arcomba

de kár volt, meg se éreztem geci :(


win : DDDDDDD
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 12 2009 12:59pm
egész héten tanultam szal most kikapcsolok és shufflecsicskagyerekkel biliárdozunk meg 1-2 haver még :c
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 12 2009 01:01pm
mass RL ofc
Quakelive party
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:01pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 01:01pm
Quote (SperMan @ 12 Dec 2009 20:01)
http://www.youtube.com/watch?v=ASsNKn0RN9w


csorgokle a pályán oldalvíz nemtudom hovavísz
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:01pm
Quote (ElCapitano @ 12 Dec 2009 19:01)
csorgokle a pályán oldalvíz nemtudom hovavísz


:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 12 2009 01:02pm
szívok iszok teggelek
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:03pm
en alszok es aknakeresoparbajokat csapatok
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll