Quote (yupi @ 29 Nov 2009 16:44)
kéne egy hunsubos pure csapat : DDDDDDDDDDDDD
Én vinnék magic puret majd ^^
Quote (yupi @ 29 Nov 2009 17:35)
90 str ^^
gz
Quote (EvilSosa @ 29 Nov 2009 17:09)
requiem>>
de ha valaki fg miatt csinálja akkor is inkább LS>>
de a legjobb a poker ha tud játszani
És ez hogy jön ide?