d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Kérdés
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 16 2009 10:50am
Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 16:46)
Saját hack, Pl bot vagy mittomén. Akár nagyon sokszori realm csatlakozás is okozhatja. Bizz bennem ez az ^^ Maximum 2 hét amig megjavul, bár nekem 2 hónapig tartott ( jó kérdés, Blizzard support sem tudta miért )


Quote (Janou @ 16 Nov 2009 16:23)
ha csendben lettél volna most, okosabb maradtál volna


...
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 10:50am
Quote (lacoking @ 16 Nov 2009 17:48)
figyelj , kb két éve nem volt dio a gépemen csak az amiről nem beszélünk , és ahogy hallottam másoktól az nagyon nem befolyásolja, nincs fent semmi hax, pénteken még ment , aztán szombaton már nem , mindjárt elkezdem a sírást


mesh :c


Irjál supportnak, ennyi... ha kábel neted van ( mi más lenne mivel fix ip-d van ) nyilván más is nyomja a diót akit pont most bannoltak le és ezzel téged is.... ám att,hogy "fix" ip-d van meglehet változtatni egy jó hosszú trükkel.
De mondom, más nem lehet csak IP-Ban. ennyi
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 16 2009 10:50am
Quote (lacoking @ Nov 16 2009 04:45pm)
de milyen hack lehet ? nincs fent semmi , és mondta egyik haverom is , hogy neki is ott van az a szero amiről nem beszélünk, és attól simán megy.

bár nemtudom , hogy az mitől van ott , mivel kiirtottam a régi diokat a gépről.

ja és még mindig nem jó.






this

nincs is accom.


ja srí! :S
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 16 2009 10:54am
Quote (Haho @ 16 Nov 2009 18:50)
ja srí! :S


semmi baj ;)
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2009 11:06am
Nekem is volt ilyen, mivel ilyen cigány az internetszolgáltatónk, ezért 1 ipt többször is használ, pl. Rapidshare-ről sose tudok letölteni.
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 11:28am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 16 Nov 2009 18:06)
Nekem is volt ilyen, mivel ilyen cigány az  internetszolgáltatónk, ezért 1 ipt többször is használ, pl. Rapidshare-ről sose tudok letölteni.


Azt hivják Kábeles internetnek
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 16 2009 11:31am
Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 18:50)
Irjál supportnak, ennyi... ha kábel neted van ( mi más lenne mivel fix ip-d van ) nyilván más is nyomja a diót akit pont most bannoltak le és ezzel téged is.... ám att,hogy "fix" ip-d van meglehet változtatni egy jó hosszú trükkel.De mondom, más nem lehet csak IP-Ban. ennyi



mesélj légyszi ;)
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 11:33am
Quote (lacoking @ 16 Nov 2009 18:31)
mesélj légyszi ;)


egyszer lementetttem a guidot, csak már nincs meg , bocs, ami a legjobb amit tehetsz,hogy max 1x logolj be naponta, többet nem,
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 16 2009 11:36am
Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 19:33)
egyszer lementetttem a guidot, csak már nincs meg , bocs, ami a legjobb amit tehetsz,hogy max 1x logolj be naponta, többet nem,


egyébként fix ipt szerintme nagyon nem lehet megváltoztatni .

milyen guide volt az? valami ipconfiggal baszakodott vagy mi?
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 11:38am
Quote (lacoking @ 16 Nov 2009 18:36)
egyébként fix ipt szerintme nagyon nem lehet megváltoztatni .

milyen guide volt az? valami ipconfiggal baszakodott vagy mi?


tudja a tököm, régebben haver mondta,hogy ő megtudta csinálni, de számomra túl bonyolult még kipróbálni is, nem is nagyon érdekel, meg hinni sem hittem benne annyira, de állitóllag működött
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll