Quote (lacoking @ 16 Nov 2009 17:48)
figyelj , kb két éve nem volt dio a gépemen csak az amiről nem beszélünk , és ahogy hallottam másoktól az nagyon nem befolyásolja, nincs fent semmi hax, pénteken még ment , aztán szombaton már nem , mindjárt elkezdem a sírást
mesh :c
Irjál supportnak, ennyi... ha kábel neted van ( mi más lenne mivel fix ip-d van ) nyilván más is nyomja a diót akit pont most bannoltak le és ezzel téged is.... ám att,hogy "fix" ip-d van meglehet változtatni egy jó hosszú trükkel.
De mondom, más nem lehet csak IP-Ban. ennyi