d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > :>
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 11,435
Joined: Mar 11 2009
Gold: 0.99
Warn: 40%
Oct 11 2009 01:45pm
szánalmas :D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 11 2009 01:45pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, Oct 11 2009, 08:45pm)
szánalmas :D


az vagy ja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2009 01:45pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, 11 Oct 2009, 21:38)
egy oan oldalon amit egy értelmes ember jspn pl w00d00 tatyo vagy slieék vagy akármeik normális leszar! :D


tatyó 1 normalis ember, sajnalom hogy eggyeltalan ismer teged.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 11 2009 01:46pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, 11 Oct 2009, 20:28)
rájöttem hogy leszarom hogy ti mind utáltok akárhogyis nem érdemeltek meg egy retves anyázást se

viszont nekem mindenem megvan

barátnö
sport
tanulmányi eredményem jo
nem vagyok egy szarfaszu akibe belekötsz és elszalad
van eszem
pénz amiért én magadm dolgoztam
középfoku nyelvvizsga
ecdl vizsga ~7 modul
nemzetközi asztalitenisz eredmények

és még sok már amiröl ti 8 osztályos végzettségüek csak álmodoztok
megmondom
boldog vagyok és leszarlak titeket
és tényleg jokat funolok rajtatok

viszont cpt fel szokta baszni az agyam mert 13 évesen komolyan azt hiszi hogy valaki :rofl:


Banned
Posts: 11,435
Joined: Mar 11 2009
Gold: 0.99
Warn: 40%
Oct 11 2009 01:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sun, Oct 11 2009, 07:45pm)
tatyó 1 normalis ember, sajnalom hogy eggyeltalan ismer teged.


megkérdezem töle ismeri e cpt ghostot
szerintem nemet fog mondani

és aki normális mint pl ö, megtalálja a hangnemet velem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 11 2009 01:47pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, 11 Oct 2009, 21:43)
büszke lehetsz rá
noob :D



nope, nem a ti fajtátok vagyok :)


mit fajtázol, te divatmajom? _NÉZZ_MÁR_RÁ_A_KÉPEDRE_

összevissza hazudozol, hogy te 15 évesen többet értél el mint az itteni huszonévesek, semmi tisztelet nincs benned az idősebbek iránt, ÍRNI NEM TUDSZ HELYESEN, DE ÁLLÍTOD, HOGY KIRÁLY TANULÓ VAGY

jöhetsz azzal, hogy ez csak egy fórum amit te leszarsz mert igen nagy rl rulor vagy

QQ
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2009 01:47pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, 11 Oct 2009, 21:46)
megkérdezem töle ismeri e cpt ghostot
szerintem nemet fog mondani

és aki normális mint pl ö, megtalálja a hangnemet velem


enis megtalaltam a hangnemet, veled scak kurva anyazni lehet,
es nem nemfogja ismerni jsp accomat, d2böl ismerem, kurvaregrol.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 11 2009 01:47pm
peet
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 11 2009 01:48pm
Quote (GreenDay1994 @ Sun, 11 Oct 2009, 21:45)
szánalmas :D


kurvára nem értem mire vered magad
a gz önéletrajzodra? ^^
ilyet bárki fel tudna mutatni... (főleg 15 évesen nem nagy szám)
de én még egyetlen normális hozzászólásod nem láttam itt hunsubon, sőt inkább kibaszott nagy nyomoréknak tűnsz azok alapján
és akkor a d2s shotokat még nem is említettem :>
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 11 2009 01:49pm
egyébként 15 évesen elvégezted már egyáltalán a 8 általánost?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll