d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev13456720Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:35pm
Quote (beni @ Thu, Sep 10 2009, 06:33pm)
Helyesíráson csiszolhatnál kicsit, egyébként sok dologban maximálisan egyet tudok érteni :\

Seggnyalásról meg annyit, hogy eddig senki egy kurva szóval nem szapulta Gicát, most meg mióta lehet, mert parancsban ki van adva és úgyis szakítottak már lassan meme szintűvé növi ki magát a "butasága és ocsmánysága".

Lásd:


ÉS EZT MOST CSAK AZÉRT MERT CIGÁNY VAGYOK?!
futok Lajohoz te egcik!
LESZ ITTEN NEMULASS
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:36pm
Quote (beni @ Thu, 10 Sep 2009, 19:33)
Helyesíráson csiszolhatnál kicsit, egyébként sok dologban maximálisan egyet tudok érteni :\

Seggnyalásról meg annyit, hogy eddig senki egy kurva szóval nem szapulta Gicát, most meg mióta lehet, mert parancsban ki van adva és úgyis szakítottak már lassan meme szintűvé növi ki magát a "butasága és ocsmánysága".

Lásd:


csak 13213. e-drama, miert nem szarod le
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:36pm
kene nekem fg, de nem akarok venni. h lehet mostansag sok fgre szert tenni? lsben ugy hallom mar nincs semmi fg :/
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 10 2009 12:37pm
egy névtelen análbarát véleménye:

Egy, talán laci megdolgozott azért, amiért ő csak 20 évesen érettségizett.
Kettő, a tanulatlanság igencsak megmosolyogtató ténye az, hogy nem tudsz helyesen írni. Rá lehet fogni a diszlexiára, de mindent nem. Tanulatlan paraszt vagy te is, ha már itt tartunk.
Három, az fgt gondolom kitartó munkád gyümölcseként vetted, a saját pénzedből - úgy gondolom aki egyszer is megdolgozik azért, amije van,
az nem fogja fgre költeni. Ez van, nem vennél fgt, ha apuka nem lenne eleresztve, ebben biztos vagyok :)

Négy, te is verdested magad nyilvánosan, amikor a barátnőddel szétmentetek - msnkiírásokon meg jspn is, ugyanúgy. Gtfo, te is pontosan ugyanezt csináltad.
És végül remélem már faszra húz téged egyszer ez a modteam, érdekes módon kevesebb kurvaanyázásért is adtak már warnt. Kellemes estét!

nem en irtam, ne engem kovezzetek meg :(


This post was edited by lacketto on Sep 10 2009 12:39pm
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 10 2009 12:37pm
wtf
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:38pm
Quote (sylKE @ Thu, 10 Sep 2009, 20:35)
ÉS EZT MOST CSAK AZÉRT MERT CIGÁNY VAGYOK?!
futok Lajohoz te egcik!
LESZ ITTEN NEMULASS


Fuss bazdmeg.


Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:36)
kene nekem fg, de nem akarok venni. h lehet mostansag sok fgre szert tenni? lsben ugy hallom mar nincs semmi fg :/


Ha szeretsz pokerezni akkor gg. Ring game a legjobb [ szerintem ]
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:38pm
Quote (lacketto @ Thu, Sep 10 2009, 06:37pm)
egy névtelen análbarát véleménye:

Egy, talán laci megdolgozott azért, amiért ő csak 20 évesen érettségizett.
Kettő, a tanulatlanság igencsak megmosolyogtató ténye az, hogy nem tudsz helyesen írni. Rá lehet fogni a diszlexiára, de mindent nem. Tanulatlan paraszt vagy te is, ha már itt tartunk.
Három, az fgt gondolom kitartó munkád gyümölcseként vetted, a saját pénzedből - úgy gondolom aki egyszer is megdolgozik azért, amije van,
az nem fogja fgre költeni. Ez van, nem vennél fgt, ha apuka nem lenne eleresztve, ebben biztos vagyok :)

nem en irtam, ne engem kovezzetek meg :(


aha persze, ki adtad parancsban h mindenki megvédjen téged
cigány vagy te is meg az egész családod
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:40pm
jah ontopic spammot is tolok nem tudom mibol indul a dolog, de bicebocat azert szidjuk, mert gyoker. lac2vel mit csinalnak leszarom. a helyesirasod gaz. az h 20 evesen erettsegizett nem tudom miert baj, inkabb azt mutatja, h annak ellenere, h elbaszta megis helyrehozta, kulonosen szemelyes kenyes pontom leven h en most fogok erettsegizni, es nem a tanulmanyi eredmenyeim miatt vagy mert hulye lennek. egyebkent azt leszarom h veszel e fgt es h azt ki fizeti, akkor szoljon akarki ha donolni akar nekem. a segged erezd kinyalva. letelt mar a 30 sec?

/e nekem semmi bajom veled, de toled nem vartam vergodest...

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 10 2009 12:41pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:40pm
az itt a legnagyobb gond, hogy syl kormi :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2009 12:41pm
Quote (lacketto @ Thu, 10 Sep 2009, 20:37)
egy névtelen análbarát véleménye:

Egy, talán laci megdolgozott azért, amiért ő csak 20 évesen érettségizett.
Kettő, a tanulatlanság igencsak megmosolyogtató ténye az, hogy nem tudsz helyesen írni. Rá lehet fogni a diszlexiára, de mindent nem. Tanulatlan paraszt vagy te is, ha már itt tartunk.
Három, az fgt gondolom kitartó munkád gyümölcseként vetted, a saját pénzedből - úgy gondolom aki egyszer is megdolgozik azért, amije van,
az nem fogja fgre költeni. Ez van, nem vennél fgt, ha apuka nem lenne eleresztve, ebben biztos vagyok :)

nem en irtam, ne engem kovezzetek meg :(


jolvan lac

hagyjátok már abba, ha az apja vaszi az fgjét akkor is, kinem szarja le? most komolyan?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456720Next
Closed New Topic New Poll