☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ma Megyunk Ultrahangra
Prev
1
3
4
5
6
7
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7630
Replies: 572
Track Topic
lowxair
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
4.19
Warn: 10%
#41
May 24 2009 08:47am
én nem csalódtam lac2ben... most is azthiszi h ezzel kurvanagy király
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#42
May 24 2009 08:49am
Quote (lowxair @ Sun, 24 May 2009, 16:47)
én nem csalódtam lac2ben... most is azthiszi h ezzel kurvanagy király
Tuti csak azért hozták össze a kölköt, hogy erre verhessék jsp-n :~)
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#43
May 24 2009 08:49am
Quote (lowxair @ Sun, 24 May 2009, 15:47)
én nem csalódtam lac2ben... most is azthiszi h ezzel kurvanagy király
Majd a gyerekének is ezt fogja mondani
"Nőlj már fel légyszives. :)"
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#44
May 24 2009 08:59am
gz
The_Darkest
Banned
Posts: 2,210
Joined: Nov 1 2008
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#45
May 24 2009 09:06am
Quote (ElCapitano @ Sun, May 24 2009, 02:49pm)
Majd a gyerekének is ezt fogja mondani
"Nőlj már fel légyszives. :)"
sztem meg newfag lesz a keresztneve
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#46
May 24 2009 01:38pm
5 hetes és még csak a babazsák látszik..de annak ellenére hogy még csak egy pötty nagyon édes..^_^
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#47
May 24 2009 01:38pm
Quote (BiceBoca @ Sun, 24 May 2009, 21:38)
5 hetes és még csak a babazsák látszik..de annak ellenére hogy még csak egy pötty nagyon édes..^_^
post pix
kuzdithom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
15.00
#48
May 24 2009 01:41pm
Quote (BiceBoca @ Sun, May 24 2009, 07:38pm)
5 hetes és még csak a babazsák látszik..de annak ellenére hogy még csak egy pötty nagyon édes..^_^
ss or did not happen
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#49
May 24 2009 01:42pm
Quote (Saou @ Sun, May 24 2009, 09:18am)
Az elején azt gondoltam, hogy ez csak valami ócska vicc
, ami a "lacketto apa lesz" topicban kezdődött, de most már tényleg kezdek aggódni.
mert az
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#50
May 24 2009 01:43pm
Quote (kuzdithom @ Sun, May 24 2009, 09:41pm)
ss or did not happen
nem az a lényeg hogy te elhidd.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact