d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev13456720Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 12:41pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:40pm)
szakadj le rólam szekszuálisan


menjünk partyzni
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 5 2009 12:41pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 19:40)
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni


bb
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 12:42pm
Quote (beni @ Thu, 5 Mar 2009, 19:41)
menjünk partyzni


most hogy elment rici, nyugodtan szervezhetjük
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 12:42pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:40pm)
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni


ma már másodszor failelsz be ezzel
te életképtelen szar
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 12:43pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 07:42pm)
ma már másodszor failelsz be ezzel
te életképtelen szar

jaj megjott dejvcica
ez nem az en hibam smile.gif oltsatok nyugodtan ! engem megnyugtat hogy jobbvagyok !
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 12:43pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:43pm)
jaj megjott dejvcica
ez nem az en hibam smile.gif oltsatok nyugodtan ! engem megnyugtat hogy jobbvagyok !


: )))))))
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 12:43pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:42pm)
most hogy elment rici, nyugodtan szervezhetjük


ph34r.gif
ezert most le kene hogy tiltsalak msnen, nemde?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 12:45pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:43pm)
ph34r.gif
ezert most le kene hogy tiltsalak msnen, nemde?


gondolj a resetre
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 12:45pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:43pm)
ph34r.gif
ezert most le kene hogy tiltsalak msnen, nemde?


Oh noes, megzsarolod Janótol a te igazánfontos jelenléted az MSN-en?! ohmy.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 12:45pm
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 07:45pm)
gondolj a resetre


ohhjaj

jo hogy eszembejutattad
mar a gombon volt a kezem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456720Next
Closed New Topic New Poll