d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1345671046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 14 2009 04:27pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Wed, 14 Jan 2009, 23:26)
hát akkor ez egyértelműen csak multi dolog

játszottam 2-t és rohadék uncsi volt biggrin.gif


gép ellen jó biggrin.gif



Quote (Megas_heroes @ Wed, 14 Jan 2009, 20:02)
Game elején vannak bizonyos parancsok, amik meghatározzák hogyan válthatsz hőst (csak a legszükségesebbeket rom le):
-ap (all pick: választhatsz a 83 hős közül icon_pointl.gif tehát az ellenfél tavernjeiből is)
-ar (all random: véletlenszerűen oszt hőst)
-sd (single draft: 3 hős közül választhatsz icon_pointl.gif a circletekben helyezkednek el)
-rd (random draft: 20 herobol egymas utan vaaszt a 2 team icon_pointl.gif mint mikor focicsapatokba válogattok tesi órán: elöször egyet valaszt az egyik csapat, 2-t a masik, ismet 2-t ez elso, etc)
-cm (captain mode: meghatározott sorrendben eloszor bannoltok 4-4 host, aztan rdhez hasonlo sorrendben pickeltek a tavernekbol icon_pointl.gif a kék és a rózsaszin választ, utána az 5 kiválasztott hosbol választanak a csapattagok )

-em (easy mode: több pénz, xp)
-om (only mid: csak középen mennek a creepek, a tornyok a többi oldalon sérthetetlenek)
-sc (super creep: hát, majd egyszer meglátod, fun:P )
-sh (same hero)
-dm (death match)
Ezeket a felső mode-okkal kombinálva tudod beírni. (pl: -sdem/apom/aromdm/aremomscsh icon_pointl.gif ez nagyon nagy fun mode)

-wtf: ezt a módválasztás után írhatod be. Spelleknek nincs cooldownja, és nem fogy el a manád.

Ezeket a parancsokat csak a kék szinu játékos írhatja be.

[Hmm, ha gondolod bepostolhatod dota topicba]

Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 04:28pm
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 23:27)


miért itt irányít hőst a gép is?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 14 2009 04:47pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Wed, Jan 14 2009, 11:28pm)
miért itt irányít hőst a gép is?


ugy tudom van rá custom AI szoval igen, lehet gép ellen is jatszani
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2009 04:47pm
Quote (lacketto @ Wed, Jan 14 2009, 11:47pm)
ugy tudom van rá custom AI szoval igen, lehet gép ellen is jatszani


de kb annyit érnek,mint szarnak a pofon
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 14 2009 04:50pm
Quote (Saenchai @ Thu, 15 Jan 2009, 00:47)
de kb annyit érnek,mint szarnak a pofon

Insane botok több xp-t kapnak es elejen szetszoptnak szval eleg erosek smile.gif
Viszont AI meg nem jött ki 6.58-ra csak .57-
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 14 2009 06:15pm
Quote (Saenchai @ Wed, Jan 14 2009, 11:47pm)
de kb annyit érnek,mint szarnak a pofon




második próbálkozásra végre megnyertem 1 játékot easy AI ellen viszont igaz hogy nyertem de ő kb 8 szor ölt meg én meg 1 szer öltem meg őt

elég idegesítő hogy folyton piszkálgat meg elszalad, csak akkor áll le pofozkodni ha biztosra veszi hogy ő az erősebb

/e 4.4K

most aztán menni kell alukálni

jóéjt nektek sziasztok

This post was edited by cor-angar on Jan 14 2009 06:19pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2009 06:16pm
Quote (cor-angar @ Thu, Jan 15 2009, 01:15am)
második próbálkozásra végre megnyertem 1 játékot easy AI ellen viszont igaz hogy nyertem de ő kb 8 szor ölt meg én meg 1 szer öltem meg őt

elég idegesítő hogy folyton piszkálgat meg elszalad, csak akkor áll le pofozkodni ha biztosra veszi hogy ő az erősseb


egy jó játékos annyit fog téged piszkálni,hogy agyvérzést fogsz kapni biggrin.gif
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 06:20pm
Quote (Saenchai @ Thu, 15 Jan 2009, 01:16)
egy jó játékos annyit fog téged piszkálni,hogy agyvérzést fogsz kapni biggrin.gif


vouch

viszont én most ráálltam az undead-re s dreadlord-val nagyon jól lehet szórakozni a sleep-vel... bekeríted mikor éppen elfutni akar és már meg is döglött

viszont a rohadékok megütik a saját hősüket és akkor felébred
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2009 06:25pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Thu, Jan 15 2009, 01:20am)
vouch

viszont én most ráálltam az undead-re s dreadlord-val nagyon jól lehet szórakozni a sleep-vel... bekeríted mikor éppen elfutni akar és már meg is döglött

viszont a rohadékok megütik a saját hősüket és akkor felébred


?
ez most dota
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 06:27pm
Quote (Saenchai @ Thu, 15 Jan 2009, 01:25)
?
ez most dota


őőő ez nem, de úgy kikivánkozott belőlem :$
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345671046Next
Add Reply New Topic New Poll