d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev134567114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 5 2008 04:34pm
Quote (Moonflow @ Thu, 2 Oct 2008, 21:34)


Senki nem olvassa a sigemet? huh.gif

Aznap betettem, amikor a srác csinálta a bakit sleep.gif
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Oct 5 2008 07:13pm
Quote (Aston @ Sun, 5 Oct 2008, 23:34)
Senki nem olvassa a sigemet? huh.gif

Aznap betettem, amikor a srác csinálta a bakit sleep.gif


most néztem XD

ekkora gyökeret, game namet is berakta XD
donoltam a sracra 0.01 fg-t XD

annyit rohogtem ezen

amugy nekem volt egyszer, hogy egy srac nekem kuldte el az fg az helyett, akivel gameban volt, az meg persze nem adta oda neki a cuccot.
én visszaküldtem, de mindig ujraküldte. majd reportolt scamm accustban. végül leesett neki fel ora utan.

This post was edited by VwsPeEd on Oct 5 2008 07:17pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2008 07:29pm
Quote (VwsPeEd @ Mon, 6 Oct 2008, 02:13)
most néztem XD

ekkora gyökeret, game namet is berakta XD
donoltam a sracra 0.01 fg-t XD

annyit rohogtem ezen

amugy nekem volt egyszer, hogy egy srac nekem kuldte el az fg az helyett, akivel gameban volt, az meg persze nem adta oda neki a cuccot.
én visszaküldtem, de mindig ujraküldte. majd reportolt scamm accustban. végül leesett neki fel ora utan.


nem mintha amúgy nem lennél egy mocskos scammer...
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Oct 6 2008 02:57am
Quote (Janou @ Mon, 6 Oct 2008, 02:29)
nem mintha amúgy nem lennél egy mocskos scammer...


de az vagyok, B.neten a gonosz erőkhöz csatlakoztam XD, sőt, még pkzni is szeretek, és duelben goldot is lopok. de jsp-n becsületes vagyok

This post was edited by VwsPeEd on Oct 6 2008 02:59am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 6 2008 03:28am
Quote (iFeelAlone @ Wed, 1 Oct 2008, 23:38)
ha már retardok és newfagek.... Norless öccse hun-1en smile.gif

http://i37.tinypic.com/1gmxj7.jpg


Aztakurva .DD

Quote (Fej @ Thu, 2 Oct 2008, 08:57)


Snoozy over EU happy.gif
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 6 2008 05:35am
na ez az ember nem egyszerű huh.gif

http://forums.d2jsp.org/img.php?i=386298
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 6 2008 05:38am
Quote (Fej @ Mon, Oct 6 2008, 11:35am)
na ez az ember nem egyszerű huh.gif

http://forums.d2jsp.org/img.php?i=386298


laugh.gif
Member
Posts: 11,955
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.00
Oct 6 2008 05:40am
Member
Posts: 11,955
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.00
Oct 6 2008 06:49am
Quote (Fej @ Thu, 2 Oct 2008, 08:57)


ja geci az az amulett XDdd

Quote (Fej @ Mon, 6 Oct 2008, 12:35)
na ez az ember nem egyszerű huh.gif

http://forums.d2jsp.org/img.php?i=386298


anyam ze izomdiszmorfias xdd

This post was edited by kem on Oct 6 2008 06:51am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 6 2008 11:42am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24328720&f=170&st=0
Az orbibáló kisgyerek megkapta a nyalókát.
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567114Next
Add Reply New Topic New Poll