Quote (Aston @ Sun, 5 Oct 2008, 23:34)
Senki nem olvassa a sigemet?

Aznap betettem, amikor a srác csinálta a bakit

most néztem XD
ekkora gyökeret, game namet is berakta XD
donoltam a sracra 0.01 fg-t XD
annyit rohogtem ezen
amugy nekem volt egyszer, hogy egy srac nekem kuldte el az fg az helyett, akivel gameban volt, az meg persze nem adta oda neki a cuccot.
én visszaküldtem, de mindig ujraküldte. majd reportolt scamm accustban. végül leesett neki fel ora utan.
This post was edited by VwsPeEd on Oct 5 2008 07:17pm