d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 09:26am
Megkérdezhetem, hogy konkrétan mi a bajotok velük?



Csak egy értelmes és bizonyítható érvet szeretnék cry3.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jun 15 2008 09:29am
Quote (norina71 @ Sun, Jun 15 2008, 03:26pm)
Megkérdezhetem, hogy konkrétan mi a bajotok velük?



Csak egy értelmes és bizonyítható érvet szeretnék  cry3.gif


agyamra ment a d88
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2008 09:29am
Quote (norina71 @ Sun, 15 Jun 2008, 17:26)
Megkérdezhetem, hogy konkrétan mi a bajotok velük?



Csak egy értelmes és bizonyítható érvet szeretnék  cry3.gif


Demagógia..
Szerintem azt sem tudjak miről beszélnek..
Banned
Posts: 970
Joined: Jun 3 2008
Gold: 3.08
Warn: 10%
Jun 15 2008 09:30am
Quote (sondor @ Sun, Jun 15 2008, 03:29pm)
agyamra ment a d88


lol
Amúgy én a viselkedési-zsidókat utálom:
Akiknek a pénz a mindenük, és a saját világukat, szeretteiket is elcserélnék pénzre. Nem utálom a vallási, vagy a származási zsidókat.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 09:32am
Quote (ecneB @ Sun, 15 Jun 2008, 17:29)
Demagógia..
Szerintem azt sem tudjak miről beszélnek..


Véleményem szerint is biggrin.gif

Quote (nleopard @ Sun, 15 Jun 2008, 17:30)
lol
Amúgy én a viselkedési-zsidókat utálom:
Akiknek a pénz a mindenük, és a saját világukat, szeretteiket is elcserélnék pénzre. Nem utálom a vallási, vagy a származási zsidókat.


az más ofc
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2008 09:34am
Quote (nleopard @ Sun, 15 Jun 2008, 17:30)
lol
Amúgy én a viselkedési-zsidókat utálom:
Akiknek a pénz a mindenük, és a saját világukat, szeretteiket is elcserélnék pénzre. Nem utálom a vallási, vagy a származási zsidókat.


Ez nem csak a zsidókra jellemző emberi magatartás..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2008 09:35am
Quote (ecneB @ Sun, 15 Jun 2008, 15:29)
Demagógia..
Szerintem azt sem tudjak miről beszélnek..


ohh szóval neked az joh, hogy pár évszázadon belül a magyar kimegy az országból és a népesség 90% zsidó lesz ^^ az igaz, hogy a zsidók még mindíg jobbak mint a magyarok de nézzük csak, mindent felvásárolnak, a magyar termékeket nem lehet eladni, évtizedek belül MINDEN az ő kezükben lesz, ami valaha magyaroké volt... aztán az ország is.


d88 > all
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2008 09:45am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 04:16pm)

igy van.
ferdit az osszes media, de amit a kurucz.info muvel az egy szanalom.
undorito, gusztustalan, ahogy publikusan cigányoznak, zsidoznak es hasonlok. A nyaltol csorgo szivejes udvozlettel draga magyarok meg az egyeb retardalt szovegektol a falra tudok maszni. Fujj-fujj gyurcsok hajra viktor vitez. ne. pls. Felelmetes az anti-szemitizmus magyarorszagon.
Elkepeszto..


Akár meg is lehetett volna kímélni a topicot ettől a zsidózástól, de akkor már én is pluszegyezek. Te például nem hagysz ki egy alkalmat sem, hogy hangot adj a magyarokkal szembeni utálatodnak. Talán van magyargyűlölet is, nem csak zsidóutálat? Őszintén szóval én sem szeretem a magyarokat, mert egy összetartásra képtelen népnek tartom magunkat, és elég végignézni az átlag magyarokon, meg a szájtépésen ami folyik és máris felbosszantom magam, hogy halálra vagyunk itélve. De ezzel együtt zavar, ha más is szidja, mert a magyar nép az én kis szivem csücske.

Az antiszemitizmus kapcsán meg kell említenem dr. Regös Péter Magyar Zsidók Világszövetsége ex-szóvivőjének rendkívűl szimpatikus kijelentését:
"Szerintem a magyar az egy alacsonyabb rendű faj. Ígérem, ahol csak tehetem életem minden területén ártani fogok és akarok Önöknek"

Csak az én fülemben csengenek vissza Hitleri frázisok, vagy másnak is ismerős lehet még. Mondjuk nem is meglepő azok után, ahogy írtják a palesztín népet tankokkal és bombákkal, illetve a zsidó nép története is végig hemzseg a városok kiírtásától és hasonló történetekről. Elég kegyetlen nép.
A magyar antiszemitizmus meg létező jelenség, viszont érdekes módon egyetlen egy zsidót sem vernek soha össze, egyetlen egy zsinagógát sem firkálnak össze és egy zsidó temetőt sem gyaláznak meg (de legalábbis 10 évente ha egyszer előfordul és ugyanúgy megtörténik keresztény temetőkkel, nagy részük puszta vandálkodás). Ha romokban a gazdaság, akkor mindig fel lehet hozni, hogy már megint 3 kopasz randalírozott részegen valahol és el lehet terelni a valós problémáról. Erre mindenképpen jó.

Antiszemitizmus meg annyiban van, hogy mindenki hőbörög, ha a zsidók érdekei mögött magyar érdekek sérülését látjuk, de attól még senki nem bántja őket. Én például mindig örömmel nézek egy ortodox zsidóra, mert jó látni, hogy valaki megtartja a vallását és követi a hagyományait.
Member
Posts: 1,114
Joined: Jun 8 2006
Gold: 13,045.00
Jun 15 2008 09:48am
Quote (nleopard @ Sun, Jun 15 2008, 03:30pm)
lol
Amúgy én a viselkedési-zsidókat utálom:
Akiknek a pénz a mindenük, és a saját világukat, szeretteiket is elcserélnék pénzre. Nem utálom a vallási, vagy a származási zsidókat.


pontosan, az utóbbi két "csoporttal" nekem sincs bajom, viszont akik a médiában, vezető körökben vannak olyan összetartóak és hataloméhesek, hogy az már borzasztó. Amúgy ha azt kérdezitek mi bajunk van velük olvasgassatok bele a Talmudba találtok érdekes dolgokat. Utána dumcsizhatunk. Ja és olyan dolgokat meg kikérek magamnak, hogy Bp minden forgalmas csomópontján Menórákat állítsanak, meg a holokausztból üzletet csináljak. És ezt nem a szomszéd zsidó néni intézi el, még1szer mondom velük nincs bajom.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 09:49am
Quote (beni @ Sun, 15 Jun 2008, 17:45)
Akár meg is lehetett volna kímélni a topicot ettől a zsidózástól, de akkor már én is pluszegyezek. Te például nem hagysz ki egy alkalmat sem, hogy hangot adj a magyarokkal szembeni utálatodnak. Talán van magyargyűlölet is, nem csak zsidóutálat? Őszintén szóval én sem szeretem a magyarokat, mert egy összetartásra képtelen népnek tartom magunkat, és elég végignézni az átlag magyarokon, meg a szájtépésen ami folyik és máris felbosszantom magam, hogy halálra vagyunk itélve. De ezzel együtt zavar, ha más is szidja, mert a magyar nép az én kis szivem csücske.

Az antiszemitizmus kapcsán meg kell említenem dr. Regös Péter Magyar Zsidók Világszövetsége ex-szóvivőjének rendkívűl szimpatikus kijelentését:
"Szerintem a magyar az egy alacsonyabb rendű faj. Ígérem, ahol csak tehetem életem minden területén ártani fogok és akarok Önöknek"

Csak az én fülemben csengenek vissza Hitleri frázisok, vagy másnak is ismerős lehet még. Mondjuk nem is meglepő azok után, ahogy írtják a palesztín népet tankokkal és bombákkal, illetve a zsidó nép története is végig hemzseg a városok kiírtásától és hasonló történetekről. Elég kegyetlen nép.
A magyar antiszemitizmus meg létező jelenség, viszont érdekes módon egyetlen egy zsidót sem vernek soha össze, egyetlen egy zsinagógát sem firkálnak össze és egy zsidó temetőt sem gyaláznak meg (de legalábbis 10 évente ha egyszer előfordul és ugyanúgy megtörténik keresztény temetőkkel, nagy részük puszta vandálkodás). Ha romokban a gazdaság, akkor mindig fel lehet hozni, hogy már megint 3 kopasz randalírozott részegen valahol és el lehet terelni a valós problémáról. Erre mindenképpen jó.


Antiszemitizmus meg annyiban van, hogy mindenki hőbörög, ha a zsidók érdekei mögött magyar érdekek sérülését látjuk, de attól még senki nem bántja őket. Én például mindig örömmel nézek egy ortodox zsidóra, mert jó látni, hogy valaki megtartja a vallását és követi a hagyományait.


beni, Te egy picit szerintem félreérted Chryst.... ő nem arról beszélt, hogy a magyarokat gyűlölni kell és a zsidókat meg szeretni, vagy bántani, hanem arról, hogy a zsidó-cigány moscskolódás mellett túlzásba viszik a magyarkodást, és így ferdítenek és figuráznak ki mindent.... és magyarabbnak tekintik magukat másoknál........


engem ez zavar kiváltképp......



/e: míg írtam, összegyűrtem a könyvemet miattad wurf.gif laugh.gif laugh.gif

This post was edited by norina71 on Jun 15 2008 09:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll