Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:07pm)
^^ nem igazan izgat masok velemenye se a kepemel kapcsolatosan se a dolgaimmal kapcsolatosan , en elem az en szereny eletemet , tanulok h legyen vki belölem
aztan nyugodtan leélema hatralevö idöt

Akkor minek csináltad a szavazást hogy postoljad-e, mikor nem érdekel más véleménye?
Csak tudnám kik szavaztak az igenre

Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 12:11pm)
kisebbségi bajusz?
Sondorét egészen pontosan CIGÁNYBAJUSZnak nevetétek
This post was edited by 52111 on May 30 2008 05:13am