d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:07am
Quote (Spamm3R @ Fri, May 30 2008, 11:00am)
minek postoltad? szereted, ha röhögnek rajtad az emberek vagy wtf? headscratch.gif


^^ nem igazan izgat masok velemenye se a kepemel kapcsolatosan se a dolgaimmal kapcsolatosan , en elem az en szereny eletemet , tanulok h legyen vki belölem
aztan nyugodtan leélema hatralevö idöt smile.gif
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
May 30 2008 05:08am
erről a képről szedték le a szakállad? oO vagy az egy másik történet?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2008 05:08am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, 30 May 2008, 13:05)
en most kifejezetten spamm3r kollegara utaltam, de az is lehet h multi, NOKARE
ezzel most nem armyt vedem de mar kibaszottul unalmas h megy mindenhol a flame


Ne haragudj, de egy ilyen kajak zéró értelem topic mellett mit vársz? smile.gif Ki a fütyit érdekel, hogy hogy néz ki Árminka? Ha ez kell az egojának, hát legyen..
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 30 2008 05:09am
Quote (Anarkin @ Fri, May 30 2008, 12:07pm)
Én sem értem mit "XD"-ztek happy.gif

Amig ti nem pózoltok egy újság cimlapján pl. rofl.gif (Már nem jutott eszembe)

Ha nagyon kötöszködni (/e icon_pointl.gif nem tudom hogy irják ohmy.gif) kell, a hajaddal csinálhatnál valamit ^^


z* tongue.gif
Member
Posts: 6,178
Joined: Dec 21 2006
Gold: 22.50
May 30 2008 05:09am
Quote (Winster @ Fri, May 30 2008, 01:08pm)
erről a képről szedték le a szakállad? oO vagy az egy másik történet?


xD
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:10am
Quote (Winster @ Fri, May 30 2008, 11:08am)
erről a képről szedték le a szakállad? oO vagy az egy másik történet?

yyy
néminemu bajszot ^^ ha megnezed jobban a felsö ajkam fehérebb gondolom az miat..

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 30 2008 05:10am
Quote (Ad4mz @ Fri, 30 May 2008, 13:09)
z* tongue.gif


Megfordult a fejemben, miután láttam leirva, sz-el nem stimmelt biggrin.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 05:11am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:10pm)
yyy
néminemu bajszot ^^  ha megnezed jobban a felsö ajkam  fehérebb gondolom  az miat..


kisebbségi bajusz?
Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
May 30 2008 05:12am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:07pm)
^^  nem igazan izgat masok velemenye se a kepemel kapcsolatosan se a dolgaimmal kapcsolatosan , en elem az en szereny eletemet , tanulok h legyen vki belölem
aztan  nyugodtan leélema hatralevö idöt smile.gif


Akkor minek csináltad a szavazást hogy postoljad-e, mikor nem érdekel más véleménye?

Csak tudnám kik szavaztak az igenre mad.gif mad.gif mad.gif

Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 12:11pm)
kisebbségi bajusz?


Sondorét egészen pontosan CIGÁNYBAJUSZnak nevetétek biggrin.gif

This post was edited by 52111 on May 30 2008 05:13am
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll