btw sztem a lodbot hulyeseg...
sztem inkabb egy masikfajta magatolrunnolo szar jobb

es classicban akar nem is hc...
csak siman classicban nightmefi... 1 soj 500+ fg siman megvan...
sztem eredmenyesebb.. en most csinalom hozza a karim, es nem is kell nagy cucchozza...
(csak mana miatt uj karit kell csinaljak :S)