d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399739983999400040014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2012 08:53am
Quote (Atranaxia @ 1 Nov 2012 16:39)
hát andy helyett inkább meempot raknék rá, szerinem sokkal többet ér (akár a 120 psy res ha már cm)
elég soványnak tűnik de jó ötletet adott ty


ha már ilyen 120k fölött dps nem ls > loh? vagy ennyire jó az loh?
én triumvírt terveztem valami random közepesebb fegyóval tal armor tal amu hellfire ringem + soj + inna pants + valam irandom ms es csuka, a többi rare

archonhoz nem elég fegyón 2%+ ls + magic weapon +1.5% ls rúna? vagy inkább pure loh?

én is inkább elhajlanék cm felé is, mert ha véeltlen kifutok az archonból onnantól kezdve lefoshatom magam


nekem is a mempo lenne a kiszemelt upgrade de 250+ :zzz:

azt dunno hogy elég-e, de ezért is kell ias, hogy többet procoljon minden (loh, critek, etc -> chantodo mellett szólnak a dolgok)
amit én látok, ha ez segít: 1,5% ll (blood magic) + 660 loh van, de ez elég kevéske 270k-val -- Archon 40%-ával meg Prismatic-al már bírja (~1000 allres mert GC is van), de nem mondom h. tökéletes, ha meghalt 1-2 a packból, rá kell telézni hp orbokra, hogy biztonságban legyek (vagy B lehetőség, van körülötted töltelék mob, és van life after each killed statod, Lestat öccse adott amut nekem 1k ilyennel és többet ér kb mint a loh meg lifesteal együtt, beszorozva kettővel) -- persze ez reflectről szól, normális pack izi

btw inna pants elég tré, nem tennék rá -- drága és nem ad semmi értelmeset, leszámítva 8-9% ias (buksz intet, vitát, resistet vagy lohot, ...)

This post was edited by Anarkin on Nov 1 2012 08:55am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 1 2012 09:00am
az mi hogy egy champ packért amiben 3 tag volt mind a 3ért kaptam 3 valort :DDDDD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 09:00am
Valahogy búcsút kell intenem az inna set gatyának mert elegem van abból a skinből. :(
130~ dex, 1cc, 12 ms, 8 ias és már mehet is
Member
Posts: 3,262
Joined: Feb 6 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2012 09:00am
Quote (Inakwo @ Nov 1 2012 04:00pm)
az mi hogy egy champ packért amiben 3 tag volt mind a 3ért kaptam 3 valort :DDDDD


Az már kilenc valor :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 1 2012 09:06am
Quote (Yvorii @ 1 Nov 2012 16:00)
Az már kilenc valor  :D


nem szorozni kell csak össze adni
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 1 2012 09:13am
N 3 ember
O 6 infernal machine
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 1 2012 09:17am
Quote (Genthor @ 1 Nov 2012 17:13)
N 3 ember
O 6 infernal machine


DH esetleg kell ?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 1 2012 09:19am
Quote (Genthor @ 1 Nov 2012 17:13)
N 3 ember
O 6 infernal machine


egy wizz?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 1 2012 09:20am
Quote (Genthor @ 1 Nov 2012 16:13)
N 3 ember
O 6 infernal machine


1 hely mar az enyem, gogo guys !
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 1 2012 09:20am
qkatz in

Quote (josheide @ 1 Nov 2012 16:17)
DH esetleg kell ?

Quote (Cpt_Ghost @ 1 Nov 2012 16:19)
egy wizz?


Hányas mp legyen?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399739983999400040014114Next
Closed New Topic New Poll