d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399639973998399940004114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Nov 1 2012 07:57am
Quote (Atranaxia @ 1 Nov 2012 14:22)
wiz archon buildhez cc vagy ias a fontosabb stat?
megéri sojt +6% arance dmg el és tal amut ugyancsak +%arcane dmg el rakni?


pont ma láttam budget CM wizardot, ami bírja a mplvl10-et, mplvl8-on tudott übert ölni soloban és mplvl3-ban tudott archon formban farmolni
US-en 24 milla goldba került az egész, valaki összeszámolta h ez EU-n kb 34 milla lenne

itt vannak a cuccok: http://i.imgur.com/XkI7c.jpg

itt a guide:
Quote
BUDGET CM WIZARD TUTORIAL

Skills & Runes
Essential

Energy Twister - Wicked Wind
Frost Nova - Cold Snap (CC) Deep Freeze (DPS) Bone Chill (DPS) 
Explosive Blast - Chain Reaction
Diamond Skin-Crystal Shell
Energy Armor-Prismatic Armor

Critical Mass
Evocation

Recommended:
Slow Time-Stretch Time (Good for Group Uber on ZK and SB)
Teleport - Wormhole (Good for survival and Res on SK and Mag)
Cold Blooded (DPS)
Blur (More Defense) Astral Presence(AP regen)

Critical Stats

Critical Hit Chance    41
Attacks Per Second  2
Arcane Power on Crit  19
All Resistance  450
Life on Hit    700
Vitality          35k


Gear
Weapon: Prioritize Attack Speed as it will help you freeze better
Source: CC-APOC
Armor Properties:Crit-Allres-Armor-Vitality LOH on pants
Jewelry:IAS-CC-LoH


How To Play
Single Targets:

Groups:

Affixes to Beware of:
Cold, Arcane, Poison Damage

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 1 2012 08:04am
Quote (farki @ Nov 1 2012 02:57pm)
pont ma láttam budget CM wizardot, ami bírja a mplvl10-et, mplvl8-on tudott übert ölni soloban és mplvl3-ban tudott archon formban farmolni
US-en 24 milla goldba került az egész, valaki összeszámolta h ez EU-n kb 34 milla lenne

itt vannak a cuccok: http://i.imgur.com/XkI7c.jpg

itt a guide:


nerf barb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2012 08:04am
Quote (fahrii @ 1 Nov 2012 15:33)
amúgy csak szerintem egy kupac szar a tal setbonusai?


legalább ha normális dmg-es bónusza lenne ami minden egyes set itemmel 3% damage-t ad karakterlapra :D de így...

Quote (Atranaxia @ 1 Nov 2012 15:40)
ty, meg fogom próbálni, de remélem nem feleslegesen dobok ki 3millát :D


amúgy önmagában csak Archon mint skill, szerintem használhatatlan
esetek többsége CM-et igényel (über, keyezés, etc), Archon "csak" low MP solo exp/mf-hez használható (de ott egyértelműen az a best)

(vagy pl lehet azt is amit én: összesen 2 itemet áldoztam be a CM miatt (blackthrones pants, legacy skull grasp) és permafreezeli mp8-on ghom-rakát)
a lényeg h ne pure Archon legyen mert megbánod :D

This post was edited by Anarkin on Nov 1 2012 08:09am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 1 2012 08:08am
Quote (shelby_33 @ Nov 1 2012 03:51pm)
új karit szeretnék monk mellé.
nem sok gold van még, de gondolkodom.
nem tudom mit csainaljak adjatok kis tippet.
wd-vel szemezek!  de lehet dh vagy wiz kéne inkább????
mennyiből jön ki kb nem trilliós kari de elég türhetően haladós :)
ty


dhra jopar itemet at tudsz tenni, mig tobbire nem nagyon.
wd amugy jo kari, nem kell ra csillios gear, ha summonokkal jatszol (3kutya/golem), akkor meg lehet jatszani, hogy nem kell rad olyan sok armor/hp/resist.
dpsbe viszont 1 wi erosebb.

az meg hogy halados-e ... mp fuggo, illetve hogy most milyen eros a karid.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 1 2012 08:08am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 08:14am
Quote (szabika @ Nov 1 2012 01:40pm)
csak hogy ne a d3 topicot basszátok szét a tetves bot droppal megkérnélek rá hogy ne ide postold majd
köszönjük!


kár hogy ez nem bot
ugyhogy megkérnélek, hogy a hülye postjaiddal ne a d3 topicot baszd szét
ty
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 1 2012 08:39am
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2012 08:39am
Quote (farki @ Nov 1 2012 01:57pm)
pont ma láttam budget CM wizardot, ami bírja a mplvl10-et, mplvl8-on tudott übert ölni soloban és mplvl3-ban tudott archon formban farmolni
US-en 24 milla goldba került az egész, valaki összeszámolta h ez EU-n kb 34 milla lenne

itt vannak a cuccok: http://i.imgur.com/XkI7c.jpg

itt a guide:


hát andy helyett inkább meempot raknék rá, szerinem sokkal többet ér (akár a 120 psy res ha már cm)
elég soványnak tűnik de jó ötletet adott ty
Quote (Anarkin @ Nov 1 2012 02:04pm)

amúgy önmagában csak Archon mint skill, szerintem használhatatlan
esetek többsége CM-et igényel (über, keyezés, etc), Archon "csak" low MP solo exp/mf-hez használható (de ott egyértelműen az a best)

(vagy pl lehet azt is amit én: összesen 2 itemet áldoztam be a CM miatt (blackthrones pants, legacy skull grasp) és permafreezeli mp8-on ghom-rakát)
a lényeg h ne pure Archon legyen mert megbánod :D


ha már ilyen 120k fölött dps nem ls > loh? vagy ennyire jó az loh?
én triumvírt terveztem valami random közepesebb fegyóval tal armor tal amu hellfire ringem + soj + inna pants + valam irandom ms es csuka, a többi rare

archonhoz nem elég fegyón 2%+ ls + magic weapon +1.5% ls rúna? vagy inkább pure loh?

én is inkább elhajlanék cm felé is, mert ha véeltlen kifutok az archonból onnantól kezdve lefoshatom magam

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 1 2012 08:40am
Quote (qkatz @ Nov 1 2012 04:39pm)
http://kepfeltoltes.hu/121101/lesfactor_www.kepfeltoltes.hu_.png


Nagyon csúnya a ruhád :c
De nevettem :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Nov 1 2012 08:43am
Quote (Atranaxia @ 1 Nov 2012 15:39)
hát andy helyett inkább meempot raknék rá, szerinem sokkal többet ér (akár a 120 psy res ha már cm)
elég soványnak tűnik de jó ötletet adott ty



ha már ilyen 120k fölött dps nem ls > loh? vagy ennyire jó az loh?
én triumvírt terveztem valami random közepesebb fegyóval tal armor tal amu hellfire ringem + soj + inna pants + valam irandom ms es csuka, a többi rare

archonhoz nem elég fegyón 2%+ ls + magic weapon +1.5% ls rúna? vagy inkább pure loh?

én is inkább elhajlanék cm felé is, mert ha véeltlen kifutok az archonból onnantól kezdve lefoshatom magam


gondolom az ennyi pénzből nem jön ki, azért van rajta andy
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 1 2012 08:45am
Quote (qkatz @ Nov 1 2012 03:39pm)
http://kepfeltoltes.hu/121101/lesfactor_www.kepfeltoltes.hu_.png


^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399639973998399940004114Next
Closed New Topic New Poll