d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399539963997399839994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:31am
Quote (Makkertest @ Nov 1 2012 01:29pm)
rosszul értelmezed, olvasd el a tal rasha setbonust, az ad csak skillekhez, az ilyen típusú mint a soj, ad 6% dmget, de cold formában.
Szimplán rosszul van megfogalmazva maga a szöveg.


ja értem, és még1 kérdés:

ha a soj cold dmg et csinál, akkor a mobok chilled effektet kapnak és máris hat rájuk a clod blooded +15% dmg taken?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:33am
Quote (Makkertest @ 1 Nov 2012 14:29)
JÓL értelmezed, de nem így van. olvasd el a tal rasha setbonust, az ad csak skillekhez, az ilyen típusú mint a soj, ad 6% dmget, de cold formában, mindenhez.
Szimplán rosszul van megfogalmazva maga a szöveg.


amúgy csak szerintem egy kupac szar a tal setbonusai?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 07:34am
Quote (Atranaxia @ Nov 1 2012 01:31pm)
ja értem, és még1 kérdés:

ha a soj cold dmg et csinál, akkor a mobok chilled effektet kapnak és máris hat rájuk a clod blooded +15% dmg taken?


Jól gondolod, hat a 15% cold blooded, csak mert sojt használsz, és Chilledek, de nézd meg hogy tényleg azok lesznek e az archon beamtől

Akizk :ph34r:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/theprohacker-2251/hero/106866
ő pl ugyan ezen az elven használ cull the weaket

This post was edited by Makkertest on Nov 1 2012 07:36am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 07:40am
Quote (sylke @ Nov 1 2012 02:27pm)
nagyon jo ez a multiboxos vota :3


csak hogy ne a d3 topicot basszátok szét a tetves bot droppal megkérnélek rá hogy ne ide postold majd
köszönjük!
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:40am
Quote (Makkertest @ Nov 1 2012 01:34pm)
Jól gondolod, hat a 15% cold blooded, csak mert sojt használsz, és Chilledek, de nézd meg hogy tényleg azok lesznek e az archon beamtől

Akizk  :ph34r:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/theprohacker-2251/hero/106866
ő pl ugyan ezen az elven használ cull the weaket


ty, meg fogom próbálni, de remélem nem feleslegesen dobok ki 3millát :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 1 2012 07:41am
ha vkinek überre kell barb irjon, nagyon kellene még ring.. 1x3 kulcsom van atm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:41am
Quote (Atranaxia @ 1 Nov 2012 14:40)
ty, meg fogom próbálni, de remélem nem feleslegesen dobok ki 3millát :D


még ha 300at írtál volna meg is értenélek :D
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 07:43am
évente egyszer frissül az armory kb
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:46am
ma 3 db esett ebből a szarból
http://d3db.com/item/i/the-gidbinn-3053153796
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:51am
új karit szeretnék monk mellé.
nem sok gold van még, de gondolkodom.
nem tudom mit csainaljak adjatok kis tippet.
wd-vel szemezek! de lehet dh vagy wiz kéne inkább????
mennyiből jön ki kb nem trilliós kari de elég türhetően haladós :)
ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399539963997399839994114Next
Closed New Topic New Poll