d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399339943995399639974114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 04:34am
Quote (iFeelAlone @ Nov 1 2012 10:29am)
nekem is kéne még 1-2 acc a több ah slot miatt de nagyon zsidó vagyok. :(


én oroszt vettem 2. accnak, mer az kb feleannyi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2012 04:35am
Quote (iFeelAlone @ 1 Nov 2012 11:29)
nekem is kéne még 1-2 acc a több ah slot miatt de nagyon zsidó vagyok. :(


oroszt vegyél, az occso
aztán havernak / ah slotnak ugyanmind1 (mondjuk én cd galaxisbol vettem amig 9k volt a game)

This post was edited by fahrii on Nov 1 2012 04:35am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2012 04:36am
Quote (sylke @ 1 Nov 2012 10:34)
én oroszt vettem 2. accnak, mer az kb feleannyi


Hol lehet ilyen oroszt venni szil?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 04:37am
Quote (Smat @ Nov 1 2012 10:36am)
Hol lehet ilyen oroszt venni szil?


az internetes boltokban
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2012 04:40am
Quote (Smat @ 1 Nov 2012 11:36)
Hol lehet ilyen oroszt venni szil?


oroszországba
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 1 2012 04:41am
röviden, ha valaki számomra TT arc elvállalja, és odaadom neki az accom, akkor multiboxszal farmolhatom a cuccokat anélkül,hogy megmozdulnék?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 04:43am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 1 2012 10:41am)
röviden, ha valaki számomra TT arc elvállalja, és odaadom neki az accom, akkor multiboxszal farmolhatom a cuccokat anélkül,hogy megmozdulnék?


ha találsz olyan embert, aki berakja az accodat maga mellé miközben farmol és még a lootodat se nyulja le, akkor ja
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:53am
Quote (Ghostmasterq @ 1 Nov 2012 12:41)
röviden, ha valaki számomra TT arc elvállalja, és odaadom neki az accom, akkor multiboxszal farmolhatom a cuccokat anélkül,hogy megmozdulnék?


Lényegében igen, de miért érné meg ez bárkinekis? :D

/ Mondjuk úgy tudom elképzelni hogy valaki nem akar / tud venni accountot, és osztoztok egy 60/40 %ban.

This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 04:53am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 1 2012 04:56am
Quote (sylke @ Nov 1 2012 10:43am)
ha találsz olyan embert, aki berakja az accodat maga mellé miközben farmol és még a lootodat se nyulja le, akkor ja


abban mi a jó, ha farmolok mással, lassul a game, nem kapok lootot, bukom a segítőről az mf exp aurát?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 05:00am
Quote (Makkertest @ Nov 1 2012 10:56am)
abban mi a jó, ha farmolok mással, lassul a game, nem kapok lootot, bukom a segítőről az mf exp aurát?


Quote (Namechange @ Nov 1 2012 10:53am)
Lényegében igen, de miért érné meg ez bárkinekis? :D

/ Mondjuk úgy tudom elképzelni hogy valaki nem akar / tud venni accountot, és osztoztok egy 60/40 %ban.


hát max ezér :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399339943995399639974114Next
Closed New Topic New Poll