Quote (Ghostmasterq @ 1 Nov 2012 12:41)
röviden, ha valaki számomra TT arc elvállalja, és odaadom neki az accom, akkor multiboxszal farmolhatom a cuccokat anélkül,hogy megmozdulnék?
Lényegében igen, de miért érné meg ez bárkinekis?

/ Mondjuk úgy tudom elképzelni hogy valaki nem akar / tud venni accountot, és osztoztok egy 60/40 %ban.
This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 04:53am