Quote (iFeelAlone @ 1 Nov 2012 12:22)
de hogy a picsába multiboxoltok, ma már a két d3 az ilyen alap dolog?
Kettő D3 account nem nagy kaland szerintem.
Bár én a másodikat nem vettem, hanem kaptam havertól, de ettől függetlenül meg is vásároltam volna ha nem áll fenn ez a lehetőség.