d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399239933994399539964114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 03:58am
Quote (szabika @ 1 Nov 2012 11:02)
fps 12.98 a városban állva nem rossz


Laptopon játszom, ami igencsak megnehezíti két Diablo futtatását. :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2012 04:02am
Quote (Namechange @ Nov 1 2012 10:58am)
Laptopon játszom, ami igencsak megnehezíti két Diablo futtatását. :)


csalo?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:03am
Quote (TrollBoss @ 1 Nov 2012 12:02)
csalo?


Nem számít csalásnak, mivel a Blizzard áldását adta rá. :lol:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 04:08am
Quote (Namechange @ Nov 1 2012 11:03am)
Nem számít csalásnak, mivel a Blizzard áldását adta rá. :lol:


akkor nekem is kell :C
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:10am
Quote (szabika @ 1 Nov 2012 12:08)
akkor nekem is kell :C


Péemeltem, de nem free. 7nap ingyenes trial, aztán fizetős.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2012 04:16am
Quote (Namechange @ Nov 1 2012 11:10am)
Péemeltem, de nem free. 7nap ingyenes trial, aztán fizetős.


kezd erdekelni engem is ez a haver-program
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 1 2012 04:21am
Quote (TrollBoss @ Nov 1 2012 10:16am)
kezd erdekelni engem is ez a haver-program


ez nem haver, hanem multibox
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 1 2012 04:22am
de hogy a picsába multiboxoltok, ma már a két d3 az ilyen alap dolog?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 04:26am
Quote (iFeelAlone @ 1 Nov 2012 12:22)
de hogy a picsába multiboxoltok, ma már a két d3 az ilyen alap dolog?


Kettő D3 account nem nagy kaland szerintem.
Bár én a másodikat nem vettem, hanem kaptam havertól, de ettől függetlenül meg is vásároltam volna ha nem áll fenn ez a lehetőség.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 1 2012 04:29am
Quote (Namechange @ Nov 1 2012 11:26am)
Kettő D3 account nem nagy kaland szerintem.
Bár én a másodikat nem vettem, hanem kaptam havertól, de ettől függetlenül meg is vásároltam volna ha nem áll fenn ez a lehetőség.


nekem is kéne még 1-2 acc a több ah slot miatt de nagyon zsidó vagyok. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399239933994399539964114Next
Closed New Topic New Poll