d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1399139923993399439954114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 31 2012 07:06pm
Azthiszem ez volt a végszavam mára:
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 31 2012 07:08pm
Quote (Namechange @ 1 Nov 2012 01:06)
Azthiszem ez volt a végszavam mára:
http://1.ii.gl/3wUe-E.png


multkor valami szar legendary monk fegyonak adtam el a receptjet, volt par szaz K
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 31 2012 09:39pm
Quote (Namechange @ 1 Nov 2012 00:28)
Gondoltam csak végig kéne menni egy runt a multiboxal, és íme:
(Persze hogy nem a main karakternek esett.)
http://1.ii.gl/0-dG85.png


lol szép
holnap 12-től 20-22-ig nem leszek otthon, ez remélem tudod mit jelent.

This post was edited by TouchCow on Oct 31 2012 09:40pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 31 2012 11:18pm
Quote (TouchCow @ 1 Nov 2012 04:39)
lol szép
holnap 12-től 20-22-ig nem leszek otthon, ez remélem tudod mit jelent.


haver on
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 31 2012 11:42pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 01:40am
Quote (TouchCow @ 1 Nov 2012 05:39)
lol szép
holnap 12-től 20-22-ig nem leszek otthon, ez remélem tudod mit jelent.


Értem, úgyis sokat pihent most imo.

Quote (Makkertest @ 1 Nov 2012 07:42)


A cd és a cc miatt, no meg ott az a 2800 dex is.

This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 01:41am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 1 2012 02:07am
A patch előtti 30 millás inna set darabjaim most összesen érnek kb 5 millát. :thumbsup:
Jó sok ápgréd kell. :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2012 02:34am
Tfw a fel hunsub erdeklodik haver utan
nagy havernemzet vagyunk
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 03:00am
Quote (fahrii @ Nov 1 2012 09:34am)
Tfw a fel hunsub erdeklodik haver utan
nagy havernemzet vagyunk


majd együtt sírunk legalább
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 1 2012 03:02am
Quote (Namechange @ Oct 31 2012 11:28pm)
Gondoltam csak végig kéne menni egy runt a multiboxal, és íme:
(Persze hogy nem a main karakternek esett.)
http://1.ii.gl/0-dG85.png


fps 12.98 a városban állva nem rossz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399139923993399439954114Next
Closed New Topic New Poll