Quote (TouchCow @ 1 Nov 2012 05:39)
lol szép
holnap 12-től 20-22-ig nem leszek otthon, ez remélem tudod mit jelent.
Értem, úgyis sokat pihent most imo.
Quote (Makkertest @ 1 Nov 2012 07:42)
A cd és a cc miatt, no meg ott az a 2800 dex is.
This post was edited by Namechange on Nov 1 2012 01:41am