d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1399039913992399339945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 29 2014 09:26am
Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 17:19)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(


world of warcraft
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:27am
Quote (RRC @ Oct 29 2014 04:22pm)
diablo 3


Quote (Taszilo.^ @ Oct 29 2014 04:26pm)
poe


mindkettő ezpz game
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2014 09:28am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Oct 2014 15:43)
http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A
discuss
>tfw nem csekkoltam a privilegiumomat az elmult 12 oraban


ez egyebkent hol zaklatas? mirin dat fogalomzavar
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 29 2014 09:28am
Quote (Taszilo.^ @ Oct 29 2014 04:12pm)
ki tudja milyen segge van
mirin dat bulk


nagy segge van
milyen jol beigazolodik a 'niggas like big ass' sztereotipia

amugy kar hogy nem vertek jol pofan, akkor legalabb lenne oka nyavogni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 29 2014 09:29am
persze senki ne az en linkemet quoteolja
kutyak :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:34am
Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 16:19)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(


borderlands részek

Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 16:35)
jólenne ha nem fps lenne


Gothic 1-2 ha nem riaszt el a retro (én mai napig imádom őket, zseniális a hangulat), Risen 1 (azért mert megvan benne a gothicok hangulata és nincs szétbaszva ezzel a kalózos témával amivel a 2-3. részben beujitottak)

This post was edited by fahrii on Oct 29 2014 09:40am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:35am
Quote (fahrii @ Oct 29 2014 04:34pm)
borderlands részek


jólenne ha nem fps lenne
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 29 2014 09:55am
Quote (Flutter @ Oct 29 2014 04:28pm)
nagy segge van
milyen jol beigazolodik a 'niggas like big ass' sztereotipia

amugy kar hogy nem vertek jol pofan, akkor legalabb lenne oka nyavogni


nem látom ezt a postot se :DDDDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 29 2014 12:28pm
nvm látom postolódva lett már



This post was edited by Anarkin on Oct 29 2014 12:28pm
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 29 2014 12:29pm
Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 17:19)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(


Titán kveszt

Vagy Varga Tibornak az a konzolos játéka

This post was edited by HunIndex on Oct 29 2014 12:30pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1399039913992399339945001Next
Closed New Topic New Poll