Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 16:19)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen
skyrimet már kivittem széltében hosszában

borderlands részek
Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 16:35)
jólenne ha nem fps lenne
Gothic 1-2 ha nem riaszt el a retro (én mai napig imádom őket, zseniális a hangulat), Risen 1 (azért mert megvan benne a gothicok hangulata és nincs szétbaszva ezzel a kalózos témával amivel a 2-3. részben beujitottak)
This post was edited by fahrii on Oct 29 2014 09:40am