d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1398939903991399239935001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 29 2014 08:43am

discuss
>tfw nem csekkoltam a privilegiumomat az elmult 12 oraban

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 29 2014 08:45am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 29 2014 08:46am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Oct 2014 16:43)
http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A
discuss


Quote (GoreKnight9 @ 29 Oct 2014 15:58)
http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A
nem ertem ezt az attentionwhoret


én azt mondanám, hogy old
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 29 2014 08:48am
Quote (sylke @ 29 Oct 2014 16:46)
én azt mondanám, hogy old


fug :-DDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 29 2014 09:03am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:05am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Oct 2014 15:43)
http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A
discuss
>tfw nem csekkoltam a privilegiumomat az elmult 12 oraban


mi lett volna ha csinos a csaj, es kevesbe szolidan oltozik fel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2014 09:12am
Quote (Fej @ Oct 29 2014 04:05pm)
mi lett volna ha csinos a csaj, es kevesbe szolidan oltozik fel


ki tudja milyen segge van
Quote (RRC @ Oct 29 2014 04:03pm)
http://i.imgur.com/vG2A393.jpg


mirin dat bulk
Quote (SummertimeClothes @ Oct 29 2014 03:43pm)
http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A
discuss
>tfw nem csekkoltam a privilegiumomat az elmult 12 oraban


oriasi nagy harassment, hogy aszongyak neki hogy how you doin, en is biztosan felkotnem magam tole
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 29 2014 09:14am
Quote (Fej @ 29 Oct 2014 17:05)
mi lett volna ha csinos a csaj, es kevesbe szolidan oltozik fel


vagy ha szol azoknak, akik tobb, mint 1-3 szot forditanak ra, hogy not interested ty
amugy szeirntem inkabb csinos a csaj, mint nem csinos
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:19am
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 29 2014 09:22am
Quote (TrollBoss @ 29 Oct 2014 17:19)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(


diablo 3
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2014 09:26am
Quote (TrollBoss @ Oct 29 2014 04:19pm)
kéne nekem valami karakterfejlesztgetős game, nem muszáj hogy multi legyen


skyrimet már kivittem széltében hosszában :(


poe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1398939903991399239935001Next
Closed New Topic New Poll