d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13983994004014025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2012 06:26am
Quote (Norina @ 14 May 2012 14:22)
május 26. 19:00 ott legyél ám


Jaja, szerzünk valami csajt süninek :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 14 2012 06:26am
Quote (josheide @ May 14 2012 02:26pm)
Jaja, szerzünk valami csajt süninek :D


lol
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 14 2012 06:27am
Quote (josheide @ 14 May 2012 14:26)
Jaja, szerzünk valami csajt süninek :D


... :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 14 2012 06:27am
Quote (hedgehogsword @ May 14 2012 01:20pm)
hát.. :D kb minden, barátok, család, nők, tanulás.. :D


vannak ilyen hullámvölgyek, kell valami kicsit változtatni a mindennapi rutinon
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 14 2012 06:35am
tfw megtanuljam ötöse a matekot vagy elég a négyes?

a végeredmény úgyis mindig kettes lesz csak szép lenne 3-4 év után 5össel kiszállni a matek1-ből de akkor nem lenne időm ma baszni a rezet hanem tanulnom is kéne
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 14 2012 06:36am
Quote (daneeka10 @ May 14 2012 02:35pm)
tfw megtanuljam ötöse a matekot vagy elég a négyes?

a végeredmény úgyis mindig kettes lesz csak szép lenne 3-4 év után 5össel kiszállni a matek1-ből de akkor nem lenne időm ma baszni a rezet hanem tanulnom is kéne


SXDXDSADFSDFAFDGTRWJHNTU
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 14 2012 06:39am
Quote (hedgehogsword @ May 14 2012 01:17pm)
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..


megyünk kondizni mostmár rendszeresen, ne kukacoskodj%
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2012 07:05am
Tfw kurvara nincs penzed es otthonhagyod a torolkozodet es emiatt venned kell 1et a lidiben 1500ert
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 14 2012 07:08am
Quote (fahrii @ May 14 2012 02:05pm)
Tfw kurvara nincs penzed es otthonhagyod a torolkozodet es emiatt venned kell 1et a lidiben 1500ert


kínai öccáz
én is otthon hagytam pont most, de van ilyen kis konyhai kéztörlőm, majd azt használom :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2012 07:10am
holnap jön csak a diákhitel ezért meg kell szakítanom a diablozást, mert nem tudtam betárazni kaját, meg innivalót... :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev13983994004014025001Next
Closed New Topic New Poll