d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13983994004014021141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 8 2013 03:06pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Sep 2013 23:05)
http://www.youtube.com/watch?v=ge7MGTo6XVE
#gethype


mikor indul?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 8 2013 03:09pm
Quote (RRC @ 8 Sep 2013 23:06)
mikor indul?


ma ejjel elvileg
ugy emlekszem ennek kicsit kesobb szokott jonni a 720p rip mint gotnak, es legutobbi evad kozben hetfo delutanonkent toltottem, mert reggel meg nem volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 9 2013 05:22pm
omg breaking bad hogy lehetne ennél is királyabb

: OOOOOOOOO
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 9 2013 05:26pm
Quote (Anarkin @ Sep 9 2013 11:22pm)
omg breaking bad hogy lehetne ennél is királyabb

: OOOOOOOOO


ha annyian annyi puskával ott nem bírják kinyirni hankéket akkor nem nézem tovább :XD
na jo de
de nehogymár
lönek összevissza, egyik se céloz be mig a többi lö, hogy mikor felbukkanik löni vmelyik zsaru egyböl leszedje.........
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 9 2013 05:28pm
Quote (Senee @ 10 Sep 2013 01:26)
ha annyian annyi puskával ott nem bírják kinyirni hankéket akkor nem nézem tovább :XD
na jo de
de nehogymár
lönek összevissza, egyik se céloz be mig a többi lö, hogy mikor felbukkanik löni vmelyik zsaru egyböl leszedje.........


én csak azt nem szeretem mikor így tartják a pisztolyt

http://4.ii.gl/EB89hV.png
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 9 2013 07:31pm
Quote (Anarkin @ 6 Sep 2013 03:07)
"Warning: This is an unfinished screener version, and as such there are special fx missing etc."

csak szept 30-án jön elvileg


Kurva jót röhögtem, mikor kinézett benne a faszi az ablakon a nagy zöld semmibe és oda volt írva, hogy "CRATER"
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2013 04:49am
elég meh volt ez a bwe rész
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2013 12:34pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 10 2013 06:42pm
under the dome kicsit nagyon erőltetett nekem már :/
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 11 2013 03:01pm
Louis was just suggesting that he run the negotiations.

Louis also suggested the firm adopt a badger as a mascot.

The badger is a noble and fearsome creature,
but that's not the point.
I can beat them.

And the Washington Generals think they can beat the Globetrotters, but they're not even in the same league.

So what are you saying?
I'm not in your league?

I'm saying you and I
don't even play the same sport.

--
legjobb sorozat
Go Back To Magyar Topic List
Prev13983994004014021141Next
Add Reply New Topic New Poll