Quote (Anarkin @ Sep 9 2013 11:22pm)
omg breaking bad hogy lehetne ennél is királyabb
: OOOOOOOOO
ha annyian annyi puskával ott nem bírják kinyirni hankéket akkor nem nézem tovább :XD
na jo de
de nehogymár
lönek összevissza, egyik se céloz be mig a többi lö, hogy mikor felbukkanik löni vmelyik zsaru egyböl leszedje.........