d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13983994004014024114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2011 05:13am
érdekes
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 05:14am
Quote (lakatosmegatron @ Aug 1 2011 01:12pm)
~fél éve nem néztem meg 1 videót se a d3ról, de igy első gondolatom az , hogy ez lesz a wow2.


na végre vki :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 05:23am
Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 13:12)
~fél éve nem néztem meg 1 videót se a d3ról, de igy első gondolatom az , hogy ez lesz a wow2.


ezek szerint te sem wowoztál soha.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2011 05:25am
Quote (ODDSAC @ 1 Aug 2011 12:14)
na végre vki :D


Birom, hogy kb eletedben 1 orat nem wowoztal, de nagyon tudod, hogy milyen is az :D
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 05:25am
Quote (Moonflow @ Aug 1 2011 01:25pm)
Birom, hogy kb eletedben 1 orat nem wowoztal, de nagyon tudod, hogy milyen is az :D


nem játszok szarral
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Aug 1 2011 05:27am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 1 2011 12:23pm)
ezek szerint te sem wowoztál soha.


de törtön játszottam. inb4 aki törtön játszott valaha is annak a kurva anyját.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2011 05:27am
Quote (ODDSAC @ 1 Aug 2011 12:25)
nem játszok szarral


Jó az érv.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 05:51am
Quote (lakatosmegatron @ 1 Aug 2011 13:27)
de törtön játszottam. inb4 aki törtön játszott valaha is annak a kurva anyját.


tehát te sosem játszottál a wowwal. még mindig ugyanazt mondjuk.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2011 05:51am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2011 06:32am
4000
Go Back To Magyar Topic List
Prev13983994004014024114Next
Closed New Topic New Poll