d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1398739883989399039915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 28 2014 01:16pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 28 2014 04:02pm
hihetetlen hogy egy onkormanyzati irodaban senki sem volt kepes elcsipni egy kurva vezeteket es hallgattak orakon at ahogy nyivakol a szirena.
inkabb megvartak mig odametrozik meg gyalogol az ember egy csipofogoval
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 04:10pm
Quote (vtibor @ 29 Oct 2014 00:02)
hihetetlen hogy egy onkormanyzati irodaban senki sem volt kepes elcsipni egy kurva vezeteket es hallgattak orakon at ahogy nyivakol a szirena.
inkabb megvartak mig odametrozik meg gyalogol az ember egy csipofogoval


én tuti átvágtam volna késsel a vezetéket
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2014 01:25am
Fasz kivan, hogy nem jó rám semmi ruha. Derékban olyan M-L körüli a méretem, vállban/karban X-XL, így hogy vegyek magamra bármit, minden hülyén néz ki rajtam :(
Szerintetek megoldható, hogy veszek pl egy XLeset és összevetetem a derekánál? Gagyi nézne ki?

Quote (Psyclon @ 29 Oct 2014 08:33)
Amugy. Vannak direkt ilyen formákra cuccok.
Amik amugy nagyon bejönnek nekem :D
Fb-n folyton hirdetik.
Nézz ot szét. Habár nem 2 forint.


muta

This post was edited by fahrii on Oct 29 2014 01:34am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 29 2014 01:27am
Quote (fahrii @ Oct 29 2014 09:25am)
Fasz kivan, hogy nem jó rám semmi ruha. Derékban olyan M-L körüli a méretem, vállban/karban X-XL, így hogy vegyek magamra bármit, minden hülyén néz ki rajtam :(
Szerintetek megoldható, hogy veszek pl egy XLeset és összevetetem a derekánál? Gagyi nézne ki?


igen
nem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 29 2014 01:33am
Quote (fahrii @ 29 Oct 2014 08:25)
Fasz kivan, hogy nem jó rám semmi ruha. Derékban olyan M-L körüli a méretem, vállban/karban X-XL, így hogy vegyek magamra bármit, minden hülyén néz ki rajtam :(
Szerintetek megoldható, hogy veszek pl egy XLeset és összevetetem a derekánál? Gagyi nézne ki?


Amugy. Vannak direkt ilyen formákra cuccok.
Amik amugy nagyon bejönnek nekem :D
Fb-n folyton hirdetik.
Nézz ot szét. Habár nem 2 forint.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 29 2014 01:49am
Quote (fahrii @ 29 Oct 2014 08:25)
Fasz kivan, hogy nem jó rám semmi ruha. Derékban olyan M-L körüli a méretem, vállban/karban X-XL, így hogy vegyek magamra bármit, minden hülyén néz ki rajtam :(
Szerintetek megoldható, hogy veszek pl egy XLeset és összevetetem a derekánál? Gagyi nézne ki?



muta


En szabohoz jarnek a helyedben...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2014 01:52am
Quote (josheide @ 29 Oct 2014 08:49)
En szabohoz jarnek a helyedben...


Volt barátnőm anyja varrónő, lehet megkérdem meg tudna e egy ilyennel bírkózni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 29 2014 02:18am
Quote (josheide @ Oct 29 2014 07:49am)
En szabohoz jarnek a helyedben...


so classy
so aristocratic
such much wow
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 29 2014 02:22am
Quote (Senee @ 29 Oct 2014 09:18)
so classy
so aristocratic
such much wow


nope, de ha mar egyszer kigyurtad magad, mert feltetelezem jol akartal kinezni akkor hordj olyan ruhakat amik jol is allnak neked.
Egy szabo / varrono pedig nem megfizethetetlen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1398739883989399039915001Next
Closed New Topic New Poll