Fasz kivan, hogy nem jó rám semmi ruha. Derékban olyan M-L körüli a méretem, vállban/karban X-XL, így hogy vegyek magamra bármit, minden hülyén néz ki rajtam

Szerintetek megoldható, hogy veszek pl egy XLeset és összevetetem a derekánál? Gagyi nézne ki?
Quote (Psyclon @ 29 Oct 2014 08:33)
Amugy. Vannak direkt ilyen formákra cuccok.
Amik amugy nagyon bejönnek nekem
Fb-n folyton hirdetik.
Nézz ot szét. Habár nem 2 forint.
muta
This post was edited by fahrii on Oct 29 2014 01:34am