d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1398539863987398839894114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 31 2012 11:15am
Quote (sylke @ Oct 31 2012 06:00pm)
LOL
diablonak GECIJO hangja van orosz d3ban


meg se kérdezem...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 31 2012 11:22am
Quote (fahrii @ Oct 31 2012 07:14pm)
pedig kb de, mivel a nagy fogásokat egy pillanat alatt elviszik így nem igazán éri meg össze vissza nézegetni mindent mert sok időt vesztel vele
én úgy csináltam h bettetem pl a cc-cd-t keresésre és idő szerint sorrendbe tettem, aztán refresh-refresh-refresh, néha megtörte amikor átváltottam amura


hat ez napi 12-14 oraban nagyon izgalmas lehet.
sztem 2 utan az elmegyogyintezetben kotnek ki.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 31 2012 11:22am
Quote (Vismajor @ Oct 31 2012 06:11pm)
képletesen értettem
Amúgy te hogy ahzol? Értme h napi sok órát h ennyi itemet kitudsz halászni, de milyen statokon zongorázol végig? Gondolom nem egy fix oldalt frissítgetsz ahová bejön 3 item/óa


ugyanazt a fix statot nézem 1 hónapja. cc + cd és refresh, refresh amíg el nem hányom magam.

Közben sorozatokat nézek.

This post was edited by iFeelAlone on Oct 31 2012 11:23am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2012 11:23am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 31 2012 06:22pm)
hat ez napi 12-14 oraban nagyon izgalmas lehet.
sztem 2 utan az elmegyogyintezetben kotnek ki.


Pedig erről szól a játék.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 31 2012 11:24am
Quote (-joey- @ Oct 31 2012 07:23pm)
Pedig erről szól a játék.


http://bet.hu/ ez szol errol.
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 31 2012 11:33am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 31 Oct 2012 17:24)
http://bet.hu/ ez szol errol.


tozsdezesrol budapesten?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 31 2012 11:36am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 31 Oct 2012 18:22)
hat ez napi 12-14 oraban nagyon izgalmas lehet.
sztem 2 utan az elmegyogyintezetben kotnek ki.


undorítónak tűnhet, de én speciel élveztem az ahzást
egy jó cuccot kifogni legalább annyira jó érzés mint amikor esik vmi jó cucc
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2012 11:38am
Quote (fahrii @ Oct 31 2012 06:36pm)
undorítónak tűnhet, de én speciel élveztem az ahzást
egy jó cuccot kifogni legalább annyira jó érzés mint amikor esik vmi jó cucc


ez mondjuk igaz
csak sajnos ahba nincs saját loot
ahzni nekem olyanmint anno d2ben pl8ban baalt ölni
épp csak felvillanni látom a jnikot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 31 2012 11:41am
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2012 18:38)
ez mondjuk igaz
csak sajnos ahba nincs saját loot
ahzni nekem olyanmint anno d2ben pl8ban baalt ölni
épp csak felvillanni látom a jnikot


pickit
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2012 11:41am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 31 2012 06:24pm)
http://bet.hu/ ez szol errol.


Világos. Az én megjegyzésem is szarkasztikus volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1398539863987398839894114Next
Closed New Topic New Poll