Quote (Fej @ Oct 27 2014 03:24pm)
igen, valoban en vagyok az aki egesznap itt vergodik
mara nekem ennyi eleg is volt beloled
köszönöm, akkor vergődj máshol pls
én elvoltam anélkül, hogy pofázol nekem, úgy tűnik nálad ez valami viszketés, hogy időrő-időre próbálkozol
This post was edited by TuskesVanek on Oct 27 2014 08:25am