d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1398239833984398539865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 27 2014 08:10am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 27 2014 02:58pm)
kb 90%at csak shopokbol tudod beszerezni.


fixed
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 08:12am
Quote (Smat @ Oct 27 2014 03:09pm)
Kösz joey. :)


nincs mit rawen

Quote (Fej @ Oct 27 2014 03:02pm)


szal ja, ez pont nem az a shoped kari, de azert joey kapasbol megszakertette


ez is vergődik, bár ezen már kár is meglepődni, hiszen még a nevemet se tudja leírni rendesen

This post was edited by TuskesVanek on Oct 27 2014 08:15am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 27 2014 08:17am
Quote (Fej @ 27 Oct 2014 16:02)
hat ahogy neztem a topicot ez pont nem az a kari

/e:



meg csomo masik oldfag is irja, hogy az o regi amuja, peltje etc

szal ja, ez pont nem az a shoped kari, de azert joey kapasbol megszakertette


:rofl:

ettöl még lehet shoppos
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2014 08:18am
Quote (TuskesVanek @ 27 Oct 2014 15:12)
nincs mit rawen



ez is vergődik, bár ezen már kár is meglepődni, hiszen még a nevemet se tudja leírni rendesen


bocs, TuskesVanek :)

Quote (sylke @ 27 Oct 2014 15:17)
:rofl:

ettöl még lehet shoppos


hat pl spaz szerintem kurvara nem vesz shoped itemeket, de valoban, irhatnak akarmit, lehet hogy shoped az egesz kari, de igazabol pont leszarom

This post was edited by Fej on Oct 27 2014 08:20am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 08:21am
Quote (Fej @ Oct 27 2014 03:18pm)
bocs, TuskesVanek :)


igazából mindegy, valami perverz okból kifolyólag a csökött agyadnak én már joeyként lettem elkönyvelve :D

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2014 08:22am
Quote (TuskesVanek @ 27 Oct 2014 15:21)
igazából mindegy, valami perverz okból kifolyólag a csökött agyadnak én már joeyként lettem elkönyvelve :D


igazabol tenyleg mind1, tolem hivhatnak choky icenak is, attol meg ugyanaz a gyoker maradsz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 08:23am
Quote (Fej @ Oct 27 2014 03:22pm)
igazabol tenyleg mind1, tolem hivhatnak choky icenak is, attol meg ugyanaz a gyoker maradsz


pontosan, ez legalább akkora igazság, mint az, hogy te 30 évesen itt vergődsz egész nap
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 27 2014 08:23am
Quote (TuskesVanek @ 27 Oct 2014 14:21)
igazából mindegy, valami perverz okból kifolyólag a csökött agyadnak én már joeyként lettem elkönyvelve :D


Kussolj már el joey. :)
Szar vasutas, szedd a jegyet inkább. :)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 27 2014 08:23am
Quote (Fej @ Oct 27 2014 04:22pm)
igazabol tenyleg mind1, tolem hivhatnak choky icenak is, attol meg ugyanaz a gyoker maradsz


azert jar ide, mert itt meg valaszolnak neki
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 08:24am
Quote (Smat @ Oct 27 2014 03:23pm)
Kussolj már el joey. :)
Szar vasutas, szedd a jegyet inkább. :)


mondá a focista :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1398239833984398539865001Next
Closed New Topic New Poll