d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1398139823983398439854114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 31 2012 05:09am
Quote (Psyclon @ 31 Oct 2012 11:45)
De irigykedni igen ^^


jo de szerintem nem aza gond hogy valaki botozik hanem az hogy a Blizz kb semmit nem csinál velük

szerintem ha pár accot sok igg-al bannolnánk mindenki meggondolná hogy megéri-e vagy sem

bár hozzá teszem én igy sem merem megkockáztatni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 31 2012 05:10am
Quote (Inakwo @ Oct 31 2012 12:09pm)
jo de szerintem nem aza gond hogy valaki botozik hanem az hogy a Blizz kb semmit nem csinál velük

szerintem ha pár accot sok igg-al bannolnánk mindenki meggondolná hogy megéri-e vagy sem

bár hozzá teszem én igy sem merem megkockáztatni


én nekem most van 2 ip címem, 2 accountom
csak nem tudom melyik haverre kéne feliratkoznom :(


also 3. napja nem tudok semmit eladni, pedig az eredeti ár 30%áért van fent kb

This post was edited by szabika on Oct 31 2012 05:12am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 31 2012 05:18am
Quote (Inakwo @ 31 Oct 2012 12:09)
jo de szerintem nem aza gond hogy valaki botozik hanem az hogy a Blizz kb semmit nem csinál velük

szerintem ha pár accot sok igg-al bannolnánk mindenki meggondolná hogy megéri-e vagy sem

bár hozzá teszem én igy sem merem megkockáztatni


Jah en se merem kockáztatni karim ^^



De többet találok mint itt az összes bot!

This post was edited by Psyclon on Oct 31 2012 05:19am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2012 05:20am
Quote (Psyclon @ Oct 31 2012 11:45am)
De irigykedni igen ^^


Én nem irigykedek. Tisztességes munkám van, nekem az is elég ha játszok. Az se érdekel, ha valaki botozik, csak ne dörgölje minden nap az orrom alá, hogy mekkora fasza gyerek.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 31 2012 06:21am
Quote (Flutter @ 31 Oct 2012 13:03)


Nevettem ^^
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 31 2012 06:35am


ezt a szemét geci játékot












This post was edited by TouchCow on Oct 31 2012 06:35am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 31 2012 06:37am
Quote (TouchCow @ Oct 31 2012 12:35pm)
http://3.ii.gl/v1mfeJ.png

ezt a szemét geci játékot










http://3.ii.gl/uJnR6N.png


haver/10
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 31 2012 06:38am
Quote (sylke @ 31 Oct 2012 14:37)
haver/10


mi
én játszottam, máskülönben nem zavart volna a mapfelépítés

This post was edited by TouchCow on Oct 31 2012 06:39am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2012 06:39am
Quote (cowding @ 31 Oct 2012 12:42)
amig betépve fetrengtél és fejlődött a wizzed nem volt baj :c bántasz


:D
valaki közben monnyon má valami fasza wizz buildet plox

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 31 2012 06:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1398139823983398439854114Next
Closed New Topic New Poll