Quote (Inakwo @ Oct 31 2012 12:09pm)
jo de szerintem nem aza gond hogy valaki botozik hanem az hogy a Blizz kb semmit nem csinál velük
szerintem ha pár accot sok igg-al bannolnánk mindenki meggondolná hogy megéri-e vagy sem
bár hozzá teszem én igy sem merem megkockáztatni
én nekem most van 2 ip címem, 2 accountom
csak nem tudom melyik haverre kéne feliratkoznom

also 3. napja nem tudok semmit eladni, pedig az eredeti ár 30%áért van fent kb
This post was edited by szabika on Oct 31 2012 05:12am