Quote (Anarkin @ 26 Oct 2014 19:17)
> szakdogám szaga van
'kill me pls' feels
/e
http://i.imgur.com/5uVm3aY.png
Igen, pont ilyen feel, hogy kb minek létezem.
Nem tudom felvenni ezt a gondolkodásmódot, amit kell hozzá. Sok dolognál, amikor hibát ad értem, hogy miért, de annyira nehézkes. Nem tudom mit csináljak vele.
Az sem javít a helyzeten, hogy rohadtul nem is érdekel a dolog.