d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1397939803981398239835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 26 2014 10:37am
jsp time 18:38-at mutat, mikor a gépemen 17:38 van

nem most éjjel lesz óraátállítás?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 26 2014 10:38am
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 17:37)
jsp time 18:38-at mutat, mikor a gépemen 17:38 van

nem most éjjel lesz óraátállítás?


már volt



This post was edited by Anarkin on Oct 26 2014 10:38am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 26 2014 10:39am
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 18:37)
jsp time 18:38-at mutat, mikor a gépemen 17:38 van

nem most éjjel lesz óraátállítás?


tegnap volt b+
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 26 2014 10:58am
http://www.ustream.tv/channel/netadotuntetes


ebből fog állni a tüntetés, hogy kimentek a hidegbe zenét hallgatni? ja hogy hatkor kezdodik a bulika

This post was edited by rapiddani on Oct 26 2014 10:59am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 11:02am
tfw életemben először totál feladom, hogy megcsináljak valamit. Képtelen vagyok komolyabb dolgokat összehozni vhdl-ben. Ilyen még nem volt, de most azt mondom, hogy nem tudom megcsinálni.
Egyszerűen semmi nem akar működni.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 26 2014 11:06am
Quote (rapiddani @ Oct 26 2014 05:58pm)
http://www.ustream.tv/channel/netadotuntetes


ebből fog állni a tüntetés, hogy kimentek a hidegbe zenét hallgatni? ja hogy hatkor kezdodik a bulika


most kell letölteni az internetet, kevesebben vannak rajta!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 26 2014 11:17am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Oct 2014 18:02)
tfw életemben először totál feladom, hogy megcsináljak valamit. Képtelen vagyok komolyabb dolgokat összehozni vhdl-ben. Ilyen még nem volt, de most azt mondom, hogy nem tudom megcsinálni.
Egyszerűen semmi nem akar működni.


> szakdogám szaga van

'kill me pls' feels

/e


This post was edited by Anarkin on Oct 26 2014 11:18am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 26 2014 11:22am
Quote (rapiddani @ 26 Oct 2014 18:58)
http://www.ustream.tv/channel/netadotuntetes


ebből fog állni a tüntetés, hogy kimentek a hidegbe zenét hallgatni? ja hogy hatkor kezdodik a bulika


ahhoz kepest, hogy internetado ellen van, 1 orban ellenes cuccnak tunik.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 26 2014 11:23am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 11:28am
Quote (Anarkin @ 26 Oct 2014 19:17)
> szakdogám szaga van

'kill me pls' feels

/e
http://i.imgur.com/5uVm3aY.png


Igen, pont ilyen feel, hogy kb minek létezem.

Nem tudom felvenni ezt a gondolkodásmódot, amit kell hozzá. Sok dolognál, amikor hibát ad értem, hogy miért, de annyira nehézkes. Nem tudom mit csináljak vele.
Az sem javít a helyzeten, hogy rohadtul nem is érdekel a dolog.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1397939803981398239835001Next
Closed New Topic New Poll