d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1397939803981398239834114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 31 2012 03:56am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 31 2012 03:57am
Quote (cowding @ 31 Oct 2012 10:56)
http://4.ii.gl/UuG_md.png


Aranyos.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2012 04:04am
Quote (cowding @ Oct 31 2012 10:56am)
http://4.ii.gl/UuG_md.png


Tényleg nyitni kéne egy topikot ahová a botok találatait lehetne postolni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2012 04:05am
iso valami fasza wizard build:x
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 31 2012 04:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Oct 2012 12:05)
iso valami fasza wizard build:x


http://www.youtube.com/watch?v=34mS5GK--cQ
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2012 04:09am

Quote (Vismajor @ Oct 31 2012 11:04am)
Tényleg nyitni kéne egy topikot ahová a botok találatait lehetne postolni


Ügyesen megnyomta a "Start Bot"-gombot. Ez is valami.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 31 2012 04:11am
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2012 11:04)
Tényleg nyitni kéne egy topikot ahová a botok találatait lehetne postolni


Quote (-joey- @ 31 Oct 2012 11:09)
Ügyesen megnyomta a "Start Bot"-gombot.  Ez is valami.


Sirtok.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 31 2012 04:11am
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2012 11:04)
Tényleg nyitni kéne egy topikot ahová a botok találatait lehetne postolni


lassan agyfaszt kapok :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2012 04:13am
Quote (Psyclon @ Oct 31 2012 11:11am)
Sirtok.


Cinizmus ≠ sírás.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 31 2012 04:14am
Quote (-joey- @ 31 Oct 2012 11:13)
Cinizmus ≠ sírás.


De ti sirtok. >.<
Go Back To Magyar Topic List
Prev1397939803981398239834114Next
Closed New Topic New Poll