d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13973983994004015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2012 04:05pm
Quote (fahrii @ May 14 2012 12:03am)
jobb is, el lenne vagva a torkod secperc alatt


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 14 2012 12:45am
Quote (fahrii @ May 13 2012 10:37pm)
Tfw egy budos nyomorek patkany gerinctelen bekepzelt hihetetlenul buta (de tenyleg) degeneralt visszataszito cigany a szobatarsad es ossze vagy zarva vele kettesbe mert a tobbiek nem jottek be koliba. Ja es mellekesen wow kocka geci aki 0/24be jatszik ofc torton, vagy full hangeron nezi a kibaszott animeit. Istenem csak bukna ki a fnebe mihamarabb.


hát én tuti elküldeném a faszba
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 14 2012 06:17am
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 14 2012 06:19am
Quote (hedgehogsword @ May 14 2012 01:17pm)
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..


milyen téren?
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 14 2012 06:19am
Quote (hedgehogsword @ 14 May 2012 14:17)
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..


mi történt?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 14 2012 06:20am
Quote (hedgehogsword @ 14 May 2012 13:17)
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..


szerezz valami csajt

vagy üljetek össze pár haverral beszélgetni/iszogatni
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 14 2012 06:20am
Quote (beni @ 14 May 2012 14:19)
milyen téren?


hát.. :D kb minden, barátok, család, nők, tanulás.. :D
Quote (Inakwo @ 14 May 2012 14:20)
szerezz valami csajt

vagy üljetek össze pár haverral beszélgetni/iszogatni


ja ezek se mennek atm..

This post was edited by hedgehogsword on May 14 2012 06:21am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2012 06:21am
Quote (hedgehogsword @ 14 May 2012 13:17)
That feel when kudarcot kudarcra halmozok - ebből hogy lehet kilábalni? Most pudingot eszek csokival meg pizzázok, hátha jobb kedvem lesz.. de kéne valami normális megoldás..


az infot én is elbasztam, tök könnyűnek tűmik, otthon simán megcsinálod fele idő alatt és ott meg lesz valami kis részlet amin szétszopod magad. ugyanez volt nekem az adatbáziskezelésen tavaly...
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 14 2012 06:22am
Quote (hedgehogsword @ 14 May 2012 14:20)
hát.. :D kb minden, barátok, család, nők, tanulás.. :D


ja ezek se mennek atm..


május 26. 19:00 ott legyél ám
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 14 2012 06:22am
Quote (CyberPunk666 @ 14 May 2012 14:21)
az infot én is elbasztam, tök könnyűnek tűmik, otthon simán megcsinálod fele idő alatt és ott meg lesz valami kis részlet amin szétszopod magad. ugyanez volt nekem az adatbáziskezelésen tavaly...


de még meg is csináltam azt a fost csak szarul mentettem le, mert kibaszott officet kell használni egy phpmyadmin helyett
Go Back To Magyar Topic List
Prev13973983994004015001Next
Closed New Topic New Poll