d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13973983994004014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 04:17am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 1 2011 10:14am)
this


wowwal is sokat foglalkoznak
mintha ott is kurva sok bot müködne, NEM?
nem értem miért kéne ennek olyan kurvamod örülni
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 04:24am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 10:58am)
igen, azt irták hogy hetente x itemet lehet berakni freebe (ami azért jo, mert ha nem adod el akkor nem vonnak le pénzt)




szerencsére te nem fogsz vele gémelni, ugyhogy akár el is takarodhatsz http://i56.tinypic.com/30289x3.jpg
és inb4 Supernova igencsak intelligens postjai


ja meghagyom az olyan nooboknak mint te
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 04:28am
Quote (ODDSAC @ Aug 1 2011 10:24am)
ja meghagyom az olyan nooboknak mint te


neptun kod
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 04:28am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 12:28pm)
neptun kod


Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2011 04:36am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 11:17)
wowwal is sokat foglalkoznak
mintha ott is kurva sok bot müködne, NEM?
nem értem miért kéne ennek olyan kurvamod örülni


Arrol dumal, hogy mivel Blizz profital belole, megeri foglalkozni a game-mel. Wowbol profitalnak, mert mindenki perkal, ergo foglalkoznak vele, mert megeri. D3bol is lesz beveteluk, szoval fognak vele foglalkozni. D2ben mi a bevetel? Egyszer megveszed geciolcson, es annyi. Nem erdemes foglalkozni vele tul sokat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2011 04:37am
Quote (Moonflow @ 1 Aug 2011 11:36)
Arrol dumal, hogy mivel Blizz profital belole, megeri foglalkozni a game-mel. Wowbol profitalnak, mert mindenki perkal, ergo foglalkoznak vele, mert megeri. D3bol is lesz beveteluk, szoval fognak vele foglalkozni. D2ben mi a bevetel? Egyszer megveszed geciolcson, es annyi. Nem erdemes foglalkozni vele tul sokat.


this.
de sylke megint kurvára ért mindenhez.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 04:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 1 2011 10:37am)
this.
de sylke megint kurvára ért mindenhez.


értem.
foglalkoznak vele.
és ez nálad mégis mi a faszomat takar?
mert nálam azt h baszakodnak a botok/más haxokkal

nem a bug fix meg hasonlok, mert az még d2ben is van
ja és be ne ird h CONTENTEK meg hasonlok, mert elküldelek a kurva anyádba, ez nem wow hogy 43423423 uj content lesz benne
persze ezt csak akkor olvasd el ha erre érted azt h foglalkoznak vele

This post was edited by sylke on Aug 1 2011 04:41am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 1 2011 04:46am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 11:40)
értem.
foglalkoznak vele.
és ez nálad mégis mi a faszomat takar?
mert nálam azt h baszakodnak a botok/más haxokkal

nem a bug fix meg hasonlok, mert az még d2ben is van
ja és be ne ird h CONTENTEK meg hasonlok, mert elküldelek a kurva anyádba, ez nem wow hogy 43423423 uj content lesz benne
persze ezt csak akkor olvasd el ha erre érted azt h foglalkoznak vele


De jol tudod :D Jatszottal mar vele? Kint van mar 2 eve, es tudod, hogy relativan mennyi kontentet tettek be release ota? Nem? Ja, oké.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2011 04:50am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 11:40)
értem.
foglalkoznak vele.
és ez nálad mégis mi a faszomat takar?
mert nálam azt h baszakodnak a botok/más haxokkal

nem a bug fix meg hasonlok, mert az még d2ben is van
ja és be ne ird h CONTENTEK meg hasonlok, mert elküldelek a kurva anyádba, ez nem wow hogy 43423423 uj content lesz benne
persze ezt csak akkor olvasd el ha erre érted azt h foglalkoznak vele


pvp balance?
meg fejlesztik a jatek mechanikajat, meg minden lofaszt, mint ahogy azt mondjuk a starcrafttal tettek? a beta es a release kozott eg es fold az is.
ja meg syl kedvéért, contentek.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 1 2011 04:55am
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Aug 1 2011 05:12am
~fél éve nem néztem meg 1 videót se a d3ról, de igy első gondolatom az , hogy ez lesz a wow2.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13973983994004014114Next
Closed New Topic New Poll