d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1397839793980398139825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 26 2014 08:22am
youtuberol milyen progival tudok leszedni hd minőségben zenét, ha az ilyen 60+ perces?

rövid számokkal nincs gond, de amit használok, nem támogatja a hosszú videókat...

hlap
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 08:24am
Quote (Makkertest @ Oct 26 2014 02:22pm)
youtuberol milyen progival tudok leszedni hd minőségben zenét, ha az ilyen 60+ perces?

rövid számokkal nincs gond, de amit használok, nem támogatja a hosszú videókat...

hlap


http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm

en ezt hasznalom
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 26 2014 08:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2014 01:42pm)
én 4 órára érek fel bp-re és még matekoznom kéne, de kikőne menni


Kikene ja
pls respond
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 26 2014 08:34am
Quote (Makkertest @ Oct 26 2014 03:22pm)
youtuberol milyen progival tudok leszedni hd minőségben zenét, ha az ilyen 60+ perces?

rövid számokkal nincs gond, de amit használok, nem támogatja a hosszú videókat...

hlap


clipconverter.cc
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 26 2014 08:38am
Quote (Senee @ Oct 26 2014 02:24pm)


köszi, ilyenem van, de valahogy csak 240p-ben szedi le...

vagy azt be tudom állítani?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 08:41am
Quote (Makkertest @ Oct 26 2014 02:38pm)
köszi, ilyenem van, de valahogy csak 240p-ben szedi le...

vagy azt be tudom állítani?


hát csak ott lent, h insane quality 320kbps az a legmagasabb
azon kívül nem tudom lehet-e
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 26 2014 08:49am
Quote (Senee @ Oct 26 2014 02:41pm)
hát csak ott lent, h insane quality 320kbps az a legmagasabb
azon kívül nem tudom lehet-e


lel, fent ki lehet választani, hogy milyen formatban szedje
hogy ez eddig miért kerülte el a figyelmem, asd
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 26 2014 08:51am
11tol idaig takaritottam a szobamban gec
jo kozben tokre at is rendeztem
de ma meg nem ettem semmit kicsit kivagyok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 26 2014 09:21am
kurva maraton miatt le van zarva az egesz geci varos, egy remalom atmenni rajta
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 26 2014 09:22am
Quote (Vismajor @ 26 Oct 2014 15:51)
11tol idaig takaritottam a szobamban gec
jo kozben tokre at is rendeztem
de ma meg nem ettem semmit kicsit kivagyok


pic
Go Back To Magyar Topic List
Prev1397839793980398139825001Next
Closed New Topic New Poll