Quote (Senee @ Oct 25 2014 04:50pm)
de ilyet hogy lehet h NEM mehetnek be nem alapján :XD
ez mi már
büdösek vagy mi
ha nők is bent lennének nem lehetne buziskodni vagy mi
nem értem
meg nyilván úgyis elszoknának onnan ha senkit nem érdekelne a jelenlétük
miért zavar bárkit a buzulásban az, hogy ott egy nő
nem tudom ez miért van, olvass utána.. szerintem a bent lévő melegek nem akarják a nők társaságát, de a nők kiharcolták maguknak hogy legyen " női nap " is a héten..
asszem japánban is így van néhány helyen, hogy egy épületben, de külön helységben fürdenek a férfiak/nők
most olvastam tapasztalatokat hogy mi van ezeken a helyeken, és megerősített h soha ne menjek ilyen helyre mint a rudas vagy a király gyógyfürdő, konkrétan meleg orgiaközpontok
This post was edited by AngryBug on Oct 25 2014 10:53am