d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1397239733974397539765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 03:13am
Quote (Vismajor @ 25 Oct 2014 11:13)
nem tudom mi a facebook oldaluk


nem is azon van, hanem a honlapjukon.
sosem találod ki a címét.

én meg nem írom le, mert a videó korhatáros.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2014 03:14am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2014 03:16am
Quote (Vismajor @ 25 Oct 2014 11:13)
nem tudom mi a facebook oldaluk


elso fb talalat az fb oldaluk
elso gugli talalat a honlapjuk.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 03:21am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 Oct 2014 11:16)
elso fb talalat az fb oldaluk
elso gugli talalat a honlapjuk.


btw nincs facebook oldaluk csak egy rakat kamu oldal.
Mivel megint törölték őket.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2014 03:22am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 03:58am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2014 10:07am)
azt hiszem a tolvajkergetok honlapját meghaxolták. Nem hiszem, hogy ők rakták ki ezt a videót, ami most kint van ^^


seems legit^^
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 25 2014 04:43am
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:01pm)
fatüzelésű?



y
most kicsit retkes de amugy jol látszik
az egész nappalit bemelegiti ~~ 1-2 óra alatt és sötétben full bevilágitja meg jól látszik



Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2014 04:46am
a világ legkegyetlenebb dolga?

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 25 2014 04:52am
Quote (cowding @ 25 Oct 2014 12:43)
y
most kicsit retkes de amugy jol látszik
az egész nappalit bemelegiti ~~ 1-2 óra alatt és sötétben full bevilágitja meg jól látszik

http://3.ii.gl/aV6L-yPT.png
http://4.ii.gl/nJkrwku.png
http://1.ii.gl/1AlqcEzu.png


mi az az ocsmány kép ott a falon
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 25 2014 04:53am
Quote (sylke @ 25 Oct 2014 11:52)
mi az az ocsmány kép ott a falon


az patrik huga, eloben nem szar az a kep, de igy lefenykepezve mint valami zombi :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 25 2014 04:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 25 2014 12:53pm)
az patrik huga, eloben nem szar az a kep, de igy lefenykepezve mint valami zombi :D


y elég érdekes lett :D de azon kivül meglepődtem h random ifos kamera milyen elfogadható képet csinált
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 25 2014 04:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Oct 2014 12:53)
az patrik huga, eloben nem szar az a kep, de igy lefenykepezve mint valami zombi :D


azt hittem vmi random fos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1397239733974397539765001Next
Closed New Topic New Poll