Quote (fahrii @ 13 May 2012 22:43)
en egy vegtelenul baratsagos ember vagyok, nem fogok befenyiteni egy olyat akivel egyutt kell laknom. Masreszt amilyen elmebeteg siman kineznem belole h ejszaka a 4 bicskajabol az egyiket belemdofne. Volt h azt ecsetelte h buszke az apjara h megolt 3 embert majdnem es benne is ottvan az olhetnek... Ezt full komolyan dicsekvoen mondta geci.
nekem is már volt jópár antiszociális nyomorék szobatársam, szóval részben ismerem a feelt.