d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13963973983994005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2012 03:55pm
Quote (fahrii @ May 13 2012 11:43pm)
en egy vegtelenul baratsagos ember vagyok, nem fogok befenyiteni egy olyat akivel egyutt kell laknom. Masreszt amilyen elmebeteg siman kineznem belole h ejszaka a 4 bicskajabol az egyiket belemdofne. Volt h azt ecsetelte h buszke az apjara h megolt 3 embert majdnem es benne is ottvan az olhetnek... Ezt full komolyan dicsekvoen mondta geci.


hanyadikon laksz?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2012 03:58pm
Quote (Saenchai @ 13 May 2012 22:55)
hanyadikon laksz?


nem mindom meg mert nem akarok ejjel arra kelni h a swat kopog az ajtonkon
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2012 03:58pm
Quote (fahrii @ 13 May 2012 22:43)
en egy vegtelenul baratsagos ember vagyok, nem fogok befenyiteni egy olyat akivel egyutt kell laknom. Masreszt amilyen elmebeteg siman kineznem belole h ejszaka a 4 bicskajabol az egyiket belemdofne. Volt h azt ecsetelte h buszke az apjara h megolt 3 embert majdnem es benne is ottvan az olhetnek... Ezt full komolyan dicsekvoen mondta geci.


nekem is már volt jópár antiszociális nyomorék szobatársam, szóval részben ismerem a feelt.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 13 2012 03:59pm
Quote (fahrii @ May 13 2012 11:58pm)
nem mindom meg mert nem akarok ejjel arra kelni h a swat kopog az ajtonkon


hát én nem fogok átmenni, azt biztos :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 13 2012 04:01pm
tfw a vizet nyitott szájjal nyeled le, és kijön az orrrodon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2012 04:02pm
Quote (tevetava @ 13 May 2012 23:01)
tfw a vizet nyitott szájjal nyeled le, és kijön az orrrodon


most döntsd el, hogy lenyeled, vagy kijön az orrodon...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 13 2012 04:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 May 2012 00:02)
most döntsd el, hogy lenyeled, vagy kijön az orrodon...


mert mind a kettő nem lehet?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 04:03pm
Quote (tevetava @ 14 May 2012 00:02)
mert mind a kettő nem lehet?


hát elég nagy művészet :lol:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2012 04:03pm
Quote (Saenchai @ 13 May 2012 22:59)
hát én nem fogok átmenni, azt biztos :D


jobb is, el lenne vagva a torkod secperc alatt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2012 04:04pm
Quote (tevetava @ 13 May 2012 23:02)
mert mind a kettő nem lehet?


Go Back To Magyar Topic List
Prev13963973983994005001Next
Closed New Topic New Poll