d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13963973983994001141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 3 2013 06:13pm
Quote (Anarkin @ Sep 3 2013 09:15pm)
szokjatok rá az ilyen weblapokra ^^

http://ws-dev.net/_public/a/myepisodes.html


myepisodes.com

beállitod a sorozatokat és írja mikor lesz új rész
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2013 06:14pm
Quote (bonemaster @ 4 Sep 2013 02:13)
myepisodes.com

beállitod  a sorozatokat és írja mikor lesz új rész


régen én is azt használtam évekig de ez jobb mert itt a naptárban rá lehet klikkelni és egyből megnézettnek állítja :p
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 3 2013 06:14pm
http://tvcountdown.com/ amit én nézek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2013 07:07pm
Uncle Hank and Aunt Marie,
they... they got
plenty of space.

Hey, what about a hotel?

: D
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 4 2013 10:47am
Quote (Anarkin @ Sep 4 2013 03:07am)
Uncle Hank and Aunt Marie,
they... they got
plenty of space.

Hey, what about a hotel?

: D


én Jesse-n röhögtem, amikor a DEA-s bögréből elkezdte szürcsölni a kávét :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 4 2013 07:23pm
Quote (Jancsipapa @ 4 Sep 2013 18:47)
én Jesse-n röhögtem, amikor a DEA-s bögréből elkezdte szürcsölni a kávét :D


:D
kiváncsi leszek mi lesz a vége

--
btw van suits meg under the dome
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 4 2013 09:23pm
american horror story

nagyon zavaro volt hogy a 2. evadnak koze sincs az elsohoz
par szalat tul gyorsan is varrtak el benne, elbirt volna meg nehany reszt (s02)
az idegenek sem illettek bele egyaltalan

ettol fuggetlenul gecijo volt, 9/10
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 5 2013 12:39am
Quote (Flutter @ Sep 5 2013 04:23am)
american horror story

nagyon zavaro volt hogy a 2. evadnak koze sincs az elsohoz
par szalat tul gyorsan is varrtak el benne, elbirt volna meg nehany reszt (s02)
az idegenek sem illettek bele egyaltalan

ettol fuggetlenul gecijo volt, 9/10


Nekem tetszett, hogy ugyanazokkal a színészekkel forgattak le egy totál más történetet.

Amit észrevettem mindkét évadban, hogy túl sokáig tart a levezetés (3-4 részen át), meg minek a happy end. :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 5 2013 01:28am
Southland
http://www.imdb.com/title/tt1299368/?ref_=fn_al_tt_1

8/10, kifejezetten élvezhetö sorozat jó karakterekkel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 5 2013 02:16am
The.League.S05E01.HDTV.x264-EVOLVE

na vegre valami :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev13963973983994001141Next
Add Reply New Topic New Poll