Quote (Flutter @ Sep 5 2013 04:23am)
american horror story
nagyon zavaro volt hogy a 2. evadnak koze sincs az elsohoz
par szalat tul gyorsan is varrtak el benne, elbirt volna meg nehany reszt (s02)
az idegenek sem illettek bele egyaltalan
ettol fuggetlenul gecijo volt, 9/10
Nekem tetszett, hogy ugyanazokkal a színészekkel forgattak le egy totál más történetet.
Amit észrevettem mindkét évadban, hogy túl sokáig tart a levezetés (3-4 részen át), meg minek a happy end.
