d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13963973983994004114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 03:52am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 09:46am)
oke fajdalomgyilkos


jajne...
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 1 2011 03:54am
pacz úr
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:54am
Quote (Liliomtipro @ 1 Aug 2011 11:54)
pacz úr


sirj csak szabo
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 1 2011 03:56am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 11:54am)
sirj csak szabo


rolam legalabb neveztek el npct wowban!

This post was edited by Liliomtipro on Aug 1 2011 03:56am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:56am
Quote (Liliomtipro @ 1 Aug 2011 11:56)
rolam legalabb neveztek el npct wowban!


too mainstream a neved!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 04:00am
Quote (ElCapitano @ 1 Aug 2011 11:36)
>AH
>blizzard kifizeti

oké.


tanulj meg olvasni. Azt mondtam, hogy a syl által leírt verzió nem lehet, mert. na és te innen kiválasztottad a cáfolatomat, mintha az állítanám.

a szöveg összefüggő mondatokból áll és nem különálló egymástól függetlenekből.

Quote (Soulles @ 1 Aug 2011 10:47)
Lehet kívülről pénzt betenni, fel kell tölteni a Battle.net accountra. A pénzes AH-ban csak a játékosok által már megtalált tárgyakat lehet megvenni dollárért, tehát a Blizzard nem árul semmit. A Blizz kétszer vesz le pénzt, egyszer azért, mert az illető kirakott egy tárgyaz az AH-ba, másodjáéra azért, mert valaki megvette azt, tehát a konkrét eladás után is jár nekik valamennyi. Lesz valamiféle limit arra, hogy mennyi tárgyat, vagy mekkora értékben lehet majd a pénzes AH-ba pakolni.

A lényeg az, hogy a Blizzard a szolgáltató, minden nemű adásvétel a játékosok között zajlik, a Blizz senkinek sem fizet semmit ^^.



Minden skillt megkap mindenki, de összesen csak 6 skill slot lesz az aktív skilleknek és 3 a passzív skilleknek, tehát a teljes palettából kell kiválasztani azt, hogy melyiket is szeretnénk használni. Nem lett lebutítva a játék, ugyanolyan, mint eddig, csak nem kell pontokat osztani, ennyi a különbség. Így is lesz ezerféle build, hiszen maximum 6 darab skillt lehet majd használni, nem pedig mindet.


neked is javaslom a fentieket.


Quote (sylke @ 1 Aug 2011 10:58)
igen, azt irták hogy hetente x itemet lehet berakni freebe (ami azért jo, mert ha nem adod el akkor nem vonnak le pénzt)i


háromnaponta lehet x itemet betenni

de lehet majd karaktereket is eladni.

állítólag lesz mindennek lesz maximum ára amennyiért betehető a real money ahba.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 04:11am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 1 2011 10:00am)
tanulj meg olvasni. Azt mondtam, hogy a syl által leírt verzió nem lehet, mert. na és te innen kiválasztottad a cáfolatomat, mintha az állítanám.

a szöveg összefüggő mondatokból áll és nem különálló egymástól függetlenekből.



neked is javaslom a fentieket.




háromnaponta lehet x itemet betenni

de lehet majd karaktereket is eladni.

állítólag lesz mindennek lesz maximum ára amennyiért betehető a real money ahba.


háromnaponta az kicsit kevés
mármint egy hét mondjuk 15 itemmel még oké, mert nem bassza ugy szét az egészet, és a gold AHba is raknak igy vmit
de dunno, biztos én vagyok a fasz hogy igy gondolom
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2011 04:14am
Quote (sylke @ 1 Aug 2011 12:11)
háromnaponta az kicsit kevés
mármint egy hét mondjuk 15 itemmel még oké, mert nem bassza ugy szét az egészet, és a gold AHba is raknak igy vmit
de dunno, biztos én vagyok a fasz hogy igy gondolom


szerintem úgy lesz, hogy lesz x slotod a real ahban. Oda pedig 3 napra kerül ki az item. 3 nap után ha nem vették meg, lekerül, és újra beteheted amit akarsz. kb mint wowban, csak limitálva lesz a slotok száma.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2011 04:14am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 1 2011 10:15am)
van már d3nak magyar oldala ami picit hasonlít a rakához?


Talán lesz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2011 04:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2011 11:09)
amúgy én ennek azok helyébe akik diablo3-aznak kurvamód örülnék, mert a blizzardnak még az eladáson kívül is lesz belőle pénze = sokkal többet fognak vele foglalkozni.


this
Go Back To Magyar Topic List
Prev13963973983994004114Next
Closed New Topic New Poll