d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1395396397398399532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2018 10:42am
Quote (RRC @ 8 May 2018 18:40)
>396 oldal
>0 progress


ty
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 8 2018 10:49am
Quote (RRC @ May 8 2018 05:40pm)
>396 oldal
>0 progress


ty
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 9 2018 01:18pm
Vasárnap megpróbáltam felszedni a deák téri kakasban a pultoscsajt, de nem sikerült.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 9 2018 01:19pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 May 2018 21:18)
Vasárnap megpróbáltam felszedni a deák téri kakasban a pultoscsajt, de nem sikerült.


es milyen ora volt rajtad?
milyen telefonnal villogtal?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 9 2018 01:25pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 9 May 2018 21:19)
es milyen ora volt rajtad?
milyen telefonnal villogtal?


iphone volt nálam, de nem volt rajtam óra.
sejtettem is, hogy ez a baj...

Meg lehet nem kéne hónapok óta hanyagolni az edzést.

Meg lehet nem kellett volna 14 órája inni.

De ezeket leszámítva azért a számát odaadhatta volna.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 9 2018 01:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 May 2018 21:25)
iphone volt nálam, de nem volt rajtam óra.
sejtettem is, hogy ez a baj...

Meg lehet nem kéne hónapok óta hanyagolni az edzést.

Meg lehet nem kellett volna 14 órája inni.

De ezeket leszámítva azért a számát odaadhatta volna.


1 jo oraval osszejott volna
majd kovire
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 9 2018 06:51pm
Quote (CyberPunk666 @ May 9 2018 07:25pm)
iphone volt nálam, de nem volt rajtam óra.
sejtettem is, hogy ez a baj...

Meg lehet nem kéne hónapok óta hanyagolni az edzést.

Meg lehet nem kellett volna 14 órája inni.

De ezeket leszámítva azért a számát odaadhatta volna.


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 10 2018 01:16am
Quote (CyberPunk666 @ May 9 2018 08:25pm)
iphone volt nálam, de nem volt rajtam óra.
sejtettem is, hogy ez a baj...

Meg lehet nem kéne hónapok óta hanyagolni az edzést.

Meg lehet nem kellett volna 14 órája inni.

De ezeket leszámítva azért a számát odaadhatta volna.


Ennél en betabb voltam
Én csak a nevet kérdeztem meg a kioskban a pincér csajtól es azt se mondta meg
Soon omega
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 10 2018 01:53am
Quote (CyberPunk666 @ 9 May 2018 21:18)
Vasárnap megpróbáltam felszedni a deák téri kakasban a pultoscsajt, de nem sikerült.


Mennyire jó?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 10 2018 03:38am
Tegnap előtt a Gozsduban egy bárpulton táncoló kedves lánnyal kezdtem el beszélgetni, de egy illedelmes, kopasz úriember megkért, hogy inkább csak nézzem.
Pedig csinos volt. (a lány)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1395396397398399532Next
Add Reply New Topic New Poll