Quote (bazdmegmarnemtudom @ 9 May 2018 21:19)
es milyen ora volt rajtad?
milyen telefonnal villogtal?
iphone volt nálam, de nem volt rajtam óra.
sejtettem is, hogy ez a baj...
Meg lehet nem kéne hónapok óta hanyagolni az edzést.
Meg lehet nem kellett volna 14 órája inni.
De ezeket leszámítva azért a számát odaadhatta volna.