Quote (fahrii @ 13 May 2012 23:43)
en egy vegtelenul baratsagos ember vagyok, nem fogok befenyiteni egy olyat akivel egyutt kell laknom. Masreszt amilyen elmebeteg siman kineznem belole h ejszaka a 4 bicskajabol az egyiket belemdofne. Volt h azt ecsetelte h buszke az apjara h megolt 3 embert majdnem es benne is ottvan az olhetnek... Ezt full komolyan dicsekvoen mondta geci.
en inkabb panaszt tennek a helyedbe, hogy te nem vagy hajlando ezzel az emberrel egy legkorben lenni, es hogy tegyenek at mashova, meg mielott megol almodban.