d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13953963973983991141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 30 2013 06:50am
Quote (Anarkin @ Aug 30 2013 12:25pm)
mad man első két része annyira nem fogott meg, de nem mondom hogy rossz, majd folytatom

wire viszont jobban tetszik, azt is most kezdtem el, harmadik rész

http://www.youtube.com/watch?v=y0mxz2-AQ64


lol beirtam két sort de rájöttem az egész spoiler :XD
visszatöröltem de csak mert te nem buziskodtál eddig velem
:XD

amúgy jó kis sorozat nekem 8/10
azért csak annyi mert szpojler kapásból -1 és 10/10 semmiben sem létezik szoval -2

This post was edited by Senee on Aug 30 2013 06:51am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 30 2013 09:42am
Himymnek most jön az utolsó évada :(
tudom hogy szar, de azért az évadonkénti 3-4 jó részért mindig érdemes volt nézni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 31 2013 03:34pm
Trailer Park Boys



http://www.imdb.com/title/tt0290988/

- 7 évad
- 56 rész
- 30m

reviews: http://www.imdb.com/title/tt0290988/reviews?ref_=tt_ov_rt

Elején kicsit furcsa volt de első évad után megkedveltem, folytatom, ajánlom.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2013 03:39pm
Quote (ecneB @ Aug 31 2013 09:34pm)
Trailer Park Boys

http://4.ii.gl/f0mv6a.png

http://www.imdb.com/title/tt0290988/

- 7 évad
- 56 rész
- 30m

reviews: http://www.imdb.com/title/tt0290988/reviews?ref%5F=tt%5Fov%5Frt

Elején kicsit furcsa volt de első évad után megkedveltem, folytatom, ajánlom.


Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 31 2013 06:12pm
Under the domeot nézi vki?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 1 2013 04:48am
Quote (bonemaster @ 1 Sep 2013 02:12)
Under the domeot nézi vki?


ya
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2013 01:58pm
Quote (ecneB @ 30 Aug 2013 14:48)
4-5x néztem már végig :D


ez tényleg baromi jó

még csak 1x12 mert nem voltam itthon, meg nem volt időm, de :drool:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 2 2013 02:00pm
Quote (Anarkin @ 2 Sep 2013 21:58)
ez tényleg baromi jó

még csak 1x12 mert nem voltam itthon, meg nem volt időm, de :drool:



első évad baromi ütős, de a többi is jó. nekem mondjuk a második a személyes kedvenc, pedig elsőre nem is tetszett
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2013 02:10pm
Quote (bbaallaaggee @ Aug 28 2013 08:53pm)
A suits első évada geci jó volt, második majdnem annyira, de ez a harmadik egy vicc. Vontatott, unalmas, túldramatizált. Egyedül ez a macskás mock trial volt jó, de ez sem menti meg az évadot. A végén meg ez a verekedés kritikán aluli volt.


számból vetted ki a faszt
én is csak megszokásból nézem már, de remélem lesz valami csavar a végére


btw, dexter miért nem jött?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2013 02:15pm
Quote (xGurke @ 3 Sep 2013 22:10)
számból vetted ki a faszt
én is csak megszokásból nézem már, de remélem lesz valami csavar a végére


btw, dexter miért nem jött?


szokjatok rá az ilyen weblapokra ^^

http://ws-dev.net/_public/a/myepisodes.html



This post was edited by Anarkin on Sep 3 2013 02:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13953963973983991141Next
Add Reply New Topic New Poll