Quote (bbaallaaggee @ Aug 28 2013 08:53pm)
A suits első évada geci jó volt, második majdnem annyira, de ez a harmadik egy vicc. Vontatott, unalmas, túldramatizált. Egyedül ez a macskás mock trial volt jó, de ez sem menti meg az évadot. A végén meg ez a verekedés kritikán aluli volt.
számból vetted ki a faszt
én is csak megszokásból nézem már, de remélem lesz valami csavar a végére
btw, dexter miért nem jött?