d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13953963973983994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:16am
Quote (RussianCrockodile @ 1 Aug 2011 11:15)
van már d3nak magyar oldala ami picit hasonlít a rakához?


megis minek?
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 03:20am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 11:16am)
megis minek?




mert egyáltalán nem követtem a d3 fejlesztését pedig már lassan ideje volna..még azt sem tudom milyen kasztok vannak 8d
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 03:25am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 09:10am)
http://www.youtube.com/watch?v=4ir6zrHXuO0

ah video


jol hallottam hogy hc kari nem használhat realmoney AH-t?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 03:34am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 09:16am)
megis minek?


például annak aki nem tud jól angolul
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:35am
Quote (Rezs @ 1 Aug 2011 11:34)
például annak aki nem tud jól angolul


azt sajnalom.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 1 2011 03:36am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Aug 2011 10:29)
nem kell fosni. A blizzard eleg korrektul szokott eljarni, szoval tuti nem fog senki 1dollarbol 1het utan fullos karit epiteni.

Raadasul az elso seasion biztosan nem olyan lesz, mint most a masodik resz. Egy csomo ido mire kitapasztaljak a jo buildeket. Nem lesz itt az elejen olyan celiranyos farmolas mint most.

Szerintem tobb honap mire a jatekmechanizmusok szeles korben ismertek lesznek. Mire kialakulnak a maxos osszeallitasok.

Meg ha a dupet megoldjak, akkor azert a ritka cuccok ritkak maradnak sokaig.



Ez a penzes ah meg fake, HA nem lehet kivulrol penzt betenni, de kivenni igen, mert gondolod a blizzard kifizeti neked dollarban amit talalsz? Meg ha senki nem tud befizetni, akkor honnan indul el az egesz? Senki nem tudna vasarolni.

Amugy az itemshop meg amugyis jelen lenne. Ezert inkabb a blizze legyen a penz. Kell valami amibol szintentartjak es ez a fee meg mindig jobb, mint a havidij.


>AH
>blizzard kifizeti

oké.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 03:42am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 09:35am)
azt sajnalom.


senkinek sincs szüksége a sajnálatodra, de legalább mostmár tudod hogy minek egy magyar d3 oldal


A béta hullámokban fog kezdődni. Először Észak Amerika, utána jön Európa is. Mind az öt kaszt képviselteti magát, Leoriccal ér véget.

Közös stash megerősítve.

Match making megerősítve, Demon Hunter Hate&Discipline resource megerősítve.

Zászló rendszer (Banner system): úgy képzeljétek el, mint egy zászlót, amin minden eddigi elért eredményetek rajta van.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:44am
Quote (Rezs @ 1 Aug 2011 11:42)
senkinek sincs szüksége a sajnálatodra, de legalább mostmár tudod hogy minek egy magyar d3 oldal


ma is tanultam valami ujat, koszi az infot! :)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 03:46am
Quote (Floodban @ Aug 1 2011 09:44am)
ma is tanultam valami ujat, koszi az infot! :)


nincs mit paczur :) ha kell még valami help, szólj! :)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 1 2011 03:46am
Quote (Rezs @ 1 Aug 2011 11:46)
nincs mit paczur :) ha kell még valami help, szólj! :)


oke fajdalomgyilkos
Go Back To Magyar Topic List
Prev13953963973983994114Next
Closed New Topic New Poll