Quote (Floodban @ Aug 1 2011 09:35am)
azt sajnalom.
senkinek sincs szüksége a sajnálatodra, de legalább mostmár tudod hogy minek egy magyar d3 oldal
A béta hullámokban fog kezdődni. Először Észak Amerika, utána jön Európa is. Mind az öt kaszt képviselteti magát, Leoriccal ér véget.
Közös stash megerősítve.
Match making megerősítve, Demon Hunter Hate&Discipline resource megerősítve.
Zászló rendszer (Banner system): úgy képzeljétek el, mint egy zászlót, amin minden eddigi elért eredményetek rajta van.