Quote (bbaallaaggee @ 28 Aug 2013 22:53)
A suits első évada geci jó volt, második majdnem annyira, de ez a harmadik egy vicc. Vontatott, unalmas, túldramatizált. Egyedül ez a macskás mock trial volt jó, de ez sem menti meg az évadot. A végén meg ez a verekedés kritikán aluli volt.
pedig ez peres hercehurca már a második évadban elkezdődött szerintem, én is untam egy picit
de örülök hogy elmondta a csajnak a dolgot, így már látszik az alagút vége hogy előbb utóbb abbahagyják
mondjuk lehet nekem azért nem jött át hogy vontatott mert 3 nap alatt néztem végig
