d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13943953963973981141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 27 2013 04:25pm
zach meghalt :(
nem is nezem tovabb ezt a sorozatot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 28 2013 12:08am
omfg
ez a suits resz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 28 2013 11:53am
Quote (Flutter @ 28 Aug 2013 08:08)
omfg
ez a suits resz


plusz egy

az a macskás szál lul : DD
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 28 2013 12:35pm
Quote (Flutter @ 28 Aug 2013 07:08)
omfg
ez a suits resz


deaaamn :D
+1 also

luis karaktere számomra az egyik kedvencem lett erre az évadra
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 28 2013 01:03pm
Quote (qkatz @ Aug 28 2013 07:35pm)
deaaamn :D
+1 also

luis karaktere számomra az egyik kedvencem lett erre az évadra


yy
luis gecinagy forma, a tobbi csak kavarja a szart :wacko:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 28 2013 02:53pm
A suits első évada geci jó volt, második majdnem annyira, de ez a harmadik egy vicc. Vontatott, unalmas, túldramatizált. Egyedül ez a macskás mock trial volt jó, de ez sem menti meg az évadot. A végén meg ez a verekedés kritikán aluli volt.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 28 2013 02:56pm
Quote (bbaallaaggee @ 28 Aug 2013 22:53)
A suits első évada geci jó volt, második majdnem annyira, de ez a harmadik egy vicc. Vontatott, unalmas, túldramatizált. Egyedül ez a macskás mock trial volt jó, de ez sem menti meg az évadot. A végén meg ez a verekedés kritikán aluli volt.


pedig ez peres hercehurca már a második évadban elkezdődött szerintem, én is untam egy picit

de örülök hogy elmondta a csajnak a dolgot, így már látszik az alagút vége hogy előbb utóbb abbahagyják

mondjuk lehet nekem azért nem jött át hogy vontatott mert 3 nap alatt néztem végig :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 30 2013 06:25am
mad man első két része annyira nem fogott meg, de nem mondom hogy rossz, majd folytatom

wire viszont jobban tetszik, azt is most kezdtem el, harmadik rész



This post was edited by Anarkin on Aug 30 2013 06:35am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 30 2013 06:42am
Quote (Anarkin @ Aug 30 2013 01:25pm)
mad man első két része annyira nem fogott meg, de nem mondom hogy rossz, majd folytatom

wire viszont jobban tetszik, azt is most kezdtem el, harmadik rész

http://www.youtube.com/watch?v=y0mxz2-AQ64


wire >>>>> all

sztem rámegyek 2. alkalommal is, nekem nagyon bejött
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 30 2013 06:48am
Quote (Fej @ 30 Aug 2013 14:42)
wire >>>>> all

sztem rámegyek 2. alkalommal is, nekem nagyon bejött



4-5x néztem már végig :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13943953963973981141Next
Add Reply New Topic New Poll