d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13943953963973984114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 1 2011 02:38am
ebből a játékból is forever alone lesz hcban.

fogjuk rá, hogy ez egy legális itemshop.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Aug 1 2011 02:47am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Aug 2011 10:29)
Ez a penzes ah meg fake, HA nem lehet kivulrol penzt betenni, de kivenni igen, mert gondolod a blizzard kifizeti neked dollarban amit talalsz? Meg ha senki nem tud befizetni, akkor honnan indul el az egesz? Senki nem tudna vasarolni.

Amugy az itemshop meg amugyis jelen lenne. Ezert inkabb a blizze legyen a penz. Kell valami amibol szintentartjak es ez a fee meg mindig jobb, mint a havidij.


Lehet kívülről pénzt betenni, fel kell tölteni a Battle.net accountra. A pénzes AH-ban csak a játékosok által már megtalált tárgyakat lehet megvenni dollárért, tehát a Blizzard nem árul semmit. A Blizz kétszer vesz le pénzt, egyszer azért, mert az illető kirakott egy tárgyaz az AH-ba, másodjáéra azért, mert valaki megvette azt, tehát a konkrét eladás után is jár nekik valamennyi. Lesz valamiféle limit arra, hogy mennyi tárgyat, vagy mekkora értékben lehet majd a pénzes AH-ba pakolni.

A lényeg az, hogy a Blizzard a szolgáltató, minden nemű adásvétel a játékosok között zajlik, a Blizz senkinek sem fizet semmit ^^.

Quote (sylke @ 1 Aug 2011 10:28)
ez viszont a lehetö legnagyobb faszság
butitsuk le a gémet az átlag 12 éves nyomorék amcsi szintjére


Minden skillt megkap mindenki, de összesen csak 6 skill slot lesz az aktív skilleknek és 3 a passzív skilleknek, tehát a teljes palettából kell kiválasztani azt, hogy melyiket is szeretnénk használni. Nem lett lebutítva a játék, ugyanolyan, mint eddig, csak nem kell pontokat osztani, ennyi a különbség. Így is lesz ezerféle build, hiszen maximum 6 darab skillt lehet majd használni, nem pedig mindet.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 02:48am
ja
Member
Posts: 61,091
Joined: Aug 21 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Aug 1 2011 02:53am
dd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 02:55am


gameplay
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2011 02:58am
amugy a sok kínai farmernek biztos felcsillant a szeme
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 02:58am
Quote (Soulles @ Aug 1 2011 08:47am)
Lehet kívülről pénzt betenni, fel kell tölteni a Battle.net accountra. A pénzes AH-ban csak a játékosok által már megtalált tárgyakat lehet megvenni dollárért, tehát a Blizzard nem árul semmit. A Blizz kétszer vesz le pénzt, egyszer azért, mert az illető kirakott egy tárgyaz az AH-ba, másodjáéra azért, mert valaki megvette azt, tehát a konkrét eladás után is jár nekik valamennyi. Lesz valamiféle limit arra, hogy mennyi tárgyat, vagy mekkora értékben lehet majd a pénzes AH-ba pakolni.

A lényeg az, hogy a Blizzard a szolgáltató, minden nemű adásvétel a játékosok között zajlik, a Blizz senkinek sem fizet semmit ^^.



Minden skillt megkap mindenki, de összesen csak 6 skill slot lesz az aktív skilleknek és 3 a passzív skilleknek, tehát a teljes palettából kell kiválasztani azt, hogy melyiket is szeretnénk használni. Nem lett lebutítva a játék, ugyanolyan, mint eddig, csak nem kell pontokat osztani, ennyi a különbség. Így is lesz ezerféle build, hiszen maximum 6 darab skillt lehet majd használni, nem pedig mindet.


igen, azt irták hogy hetente x itemet lehet berakni freebe (ami azért jo, mert ha nem adod el akkor nem vonnak le pénzt)


Quote (ODDSAC @ Aug 1 2011 08:58am)
amugy a sok kínai farmernek biztos felcsillant a szeme


szerencsére te nem fogsz vele gémelni, ugyhogy akár el is takarodhatsz
és inb4 Supernova igencsak intelligens postjai

This post was edited by sylke on Aug 1 2011 03:00am
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 03:03am
de jó lenne az első naptól hunsubosokkal tolni :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 03:10am


ah video
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 03:15am
van már d3nak magyar oldala ami picit hasonlít a rakához?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13943953963973984114Next
Closed New Topic New Poll